קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
המזגן החברתי הראשון

המזגן החברתי הראשון

אלקטרה Go מתאפיין במחיר המתאים לזוגות צעירים וסטודנטים ובתמורה גבוהה

 

לקראת קיץ 2013 אלקטרה מיזוג אוויר, המובילה את השוק בישראל, משיקה סדרת מזגנים עיליים חדשה בשם "אלקטרה Go", המתאימה במיוחד לסטודנטים, זוגות צעירים ומשפחות טריות ומציעה תמורה גבוהה במיוחד לערך!
"אלקטרה Go", המאופיינת ביעילות אנרגיה גבוהה ומגוון תכונות מתקדמות, תוך שמירה על רמת מחיר תחרותית ופרמיה מותגית נמוכה.
הסדרה החדשה, הקרויה בשם "אלקטרה Go", מגיעה במגוון תפוקות של BTU/h 9,000 עד BTU/h 28,000 ומתאימה למיזוג של חדרי שינה בגודל כ-10 מ"ר ועד לחדרי מגורים וחללים של כ-50 מ"ר. הסדרה מתאפיינת בדירוג אנרגטי גבוה וכוללת מספר תכונות מתקדמות, כגון טיימר המאפשר לקבוע הפעלה וכיבוי אוטומאטיים של המזגן בשעה קבועה מראש, I Feel – חיישנים בשלט רחוק המעדכנים את המזגן על הטמפרטורה בסביבת המשתמש ומאפשרים להתאים אותה באופן מדויק לפי רצונו, ומצב שינה מיוחד (Sleep), השולט על פעולת המזגן ומונע מיזוג יתר, לשינה נוחה ונעימה. הסדרה בעלת עיצוב קומפקטי וסולידי, כולל תצוגת אייקונים צבעונית בחזית, לחיווי ברור וידידותי למשתמש, ביניהם סימון מיוחד, המודיע לצרכן על הצורך בניקוי פילטר המזגן. 
יגיל וויט, סמנכ"ל ומנהל חטיבת מיזוג אוויר באלקטרה מוצרי צריכה: אנו גאים להוביל את שוק המיזוג בארץ, כאשר בכל בית שני יש מזגן של אלקטרה. ההשקה של סדרת אלקטרה Go מוכיחה את החיבור של אלקטרה לשוק המקומי ואת הקשב שלה לצרכן החברתי החדש. רק אלקטרה מסוגלת להציע מגוון פתרונות מיזוג איכותיים, המתאימים בדיוק לצרכי השוק והאקלים המקומי, עם שירות ואחריות ברמה הגבוהה ביותר, וזאת במחיר תחרותי שווה לכל נפש".  
סדרת "אלקטרה Go" פותחה לאחר מחקרי שוק מעמיקים, שהצביעו על כך ש"הצרכן החדש" לאחר המחאה החברתית, בעל תודעה צרכנית שונה, אשר משנה לחלוטין את כללי המשחק. הוא אמנם מחפש מותגים ורוצה מוצרים איכותיים, אך בו בעת דורש יצירת ערך אמיתי (Value For Money), מתנהל באחריות, אינו "ממהר לפזר את כספו" וזהיר יותר.
את השקת הסדרה החדשה ילווה קמפיין טלוויזיה בכיכובו של אלון גל, אשר מציע "הצעה משתלמת" לצרכן. בחודש ההשקה יקבל הצרכן אחריות מורחבת נוספת של שנה. קמפיין עיתונות ואינטרנט ילווה אף הוא את המהלך, תחת הסלוגן "בדיוק מה שצריך". הקמפיין, אשר פותח עלי ידי משרד הפרסום אדלר-חומסקי, מדבר בשפה פשוטה, אמינה, הוגנת ומשדר צניעות, כבוד וביטחון.
המחיר המומלץ לצרכן של הסדרה החדשה החל מ-1,790 ₪ ועד 5,670 ₪. ניתן להשיג אצל המתקינים המורשים, "מועדון הזהב", רשת "כוכב הקור", רשתות וחנויות החשמל הנבחרות. לרגל ההשקה מציעה החברה שנתיים אחריות לרוכשים עד סוף אפריל.