קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
חדש: מפוח צנטרפוגלי חכם עם בקרת לחץ מובנית

חדש: מפוח צנטרפוגלי חכם עם בקרת לחץ מובנית

המפוח החדש זמין בטווח קטרים של 250 עד 630 מ"מ ומציע ניצולת אנרגטית גבוהה ביותר

 

יצרנית המפוחים והמנועים הגדולה בעולם, ebmpapst מגרמניה, השיקה לאחרונה יחידת פלאג פאן מושלמת, קלה ונוחה להתקנה, הכוללת מפוח צנטרפוגלי מסוג EC עם בקר מהירות ופרסוסטט דיפרנציאלי מובנים, לשמירה על זרימת אוויר קבועה ולחיסכון ניכר באנרגיה. 
המפוח החדש זמין בטווח קטרים של 250 עד 630 מ"מ ומציע ניצולת אנרגטית גבוהה ביותר, זאת הודות לבקרת לחץ דיפרנציאלי מובנית, התורמת לוויסות מינימאלי של עד 8% מהסל"ד המקסימאלי של המפוח, ובכך תורם לחיסכון של בין 30-50 אחוזים בצריכת האנרגיה.
נוסף לניצולת האנרגטית הגבוהה, הן של המנוע והן של הבקר, גם בסיבובים נמוכים, המפוח מאופיין ברמות רעש נמוכות הודות לעיצוב אווירודינמי הנדסי ייחודי ומתאים לעבודה בטווח טמפרטורות של c°25- עד c°60.
המפוח מתאים לשימוש בחדרים נקיים ויחידות לטיהור אוויר (יט"אות), במגוון הספקים ומתחי הזנה ומציע ספיקות אוויר של עד 28,000 מק"ש בלחצי עבודה משתנים של עד 1,600 פסקל, על פי נתוני היצרן, תלוי בדגם המפוח ובקוטר הכנף. 
את המפוחים החסכוניים החדשים של ebmpapst ניתן להזמין מחברת "אחים פולק", היבואנית הבלעדית של יצרנית המפוחים הגדולה בעולם. להזמנה, לייעוץ ולהתאמה של פתרון אוורור מתקדם לחיסכון באנרגיה, ניתן לפנות לאנשי המכירות המקצועיים והמנוסים של החברה בטלפון 03-9191035 או בכתובת הדוא"ל fans@polak.co.il.