דבר העורך קול אייר גיליון אוגוסט 2016

דבר העורך קול אייר גיליון אוגוסט 2016

האם גם אתם הרגשתם בחודש האחרון כי התפוקה שלכם יורדת שלא לומר צונחת פלאים, והתמכרתם בהנאה לשידורי האולימפיידה מריו?

אבי אובליגנהרץ


מעבר לצפייה האינסופית בשידורי השחייה, האתלטיקה וההתעמלות, מצאתי את עצמי מרותק למסך מול ענפי ספורט שבימים כבתיקונם אין מצב שאצפה בהם: ג’ודו, שייט, בדמינטון, הרמת משקולות, אופניים ועוד ועוד. למזלנו הרב האירוע הספורטיבי הגדול בתבל מתרחש רק אחת לארבע שנים, והופך את עולמנו ולו באופן זמני למקום שפוי, נעים ורגוע יותר.
בניתוח קר דומני שמעבר לכך שכל העולם צופה במשחקים האולימפיים בו- זמנית, העניין הרב בהם לטעמי נובע מהשאיפה לשלמות ומצוינות עימם מגיעים הספורטאים שעמלו כל חייהם או לפחות ארבע שנים כדי להגיע לאותם רגעים בודדים במהלכם ייקבע האם הצליחו לחרוט לעד את שמם בספר ההיסטוריה ולחזור הביתה עטורי תהילה או אכזבה.
עכשיו כשכולנו חוזרים לשגרה, הרשו לי לקוות תשאפו ליישם בפועל את אותה תובנה, ותעשו כל מה שביכולתכם כדי לתת את המערכות/ מוצרים ואת השירות הטוב ביותר ללקוחות שלכם.
ואם במצוינות אנו עוסקים הרשו לי לפצוח בנימה אישית ולהיפרד מאחד האנשים היותר מקצועיים, מסורים, נעימי הליכות ואכפתיים במחיצתם יצא לי לעבוד מאז כניסתי לתפקיד עורך קול אייר: דרור ריזנברג. אחרי 12 שנים כמנהל השיווק  באלקטרה מיזוג אוויר, יוצא דרור בימים אלה לדרך חדשה ולי לא נותר אלא לומר לו תודה ענקית  ולאחל לו בשמי ובשם מערכת קול אייר בהצלחה בדרכו החדשה, ובהצלחה למחליפתו אורית שוורץ.


קריאה נעימה

 


פי.סי.חץ