דבר העורך קול אייר גיליון ספטמבר 2016

דבר העורך קול אייר גיליון ספטמבר 2016

במסורת היהודית נחשב החודש ה-12 אלול (טיהור וכפרות בארמית) לחודש הרחמים והסליחות,כיוון שהוא מקדים את ראש השנה ויום כיפור, ונוהגים בו להשכים ולהרבות בתפילות מיוחדות הנקראות “סליחות”.

אבי אובליגנהרץ


ללא ספק זוהי אחת התקופות הכי יפות בארצנו: אדי השרב מתחילים להתפוגג והסתיו על כל סממניו מתדפק בדלת. אבל זהו גם זמן לעשות חשבון נפש בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין הסובבים אותנו, ולבדוק האם הצלחנו לעמוד ביעדים שקבענו לעצמו מבחינה עסקית ואישית כאחד.
מוקדם אומנם לסכם את קיץ 2016 אולם כל האינדיקציות מצביעות על כך שהיה זה אחד הקייצים הלוהטים תרתי משמע של הענף. יבואני ויצרני מערכות מיזוג האוויר ראו ברכה רבה בעמלם ומן הסתם גם המתכננים, הקבלנים והמתקינים, אבל בכל זאת דבר אחד ממשיך להעיב על כולנו והוא חוסר ההסדרה.
בקלי קלות יכול כל אדם שחפץ בכך להכריז על עצמו כיום שהנו מתקין ו/או קבלן מיזוג אוויר מדופלם, לקחת על עצמו התקנת מערכות לא פשוטות שדורשות ידע רב תחומי, ולגרום נזקים אדירים לכל העוסקים במלאכה. ימים יגידו האם תשע”ז תהפוך לשנת המפנה עבור חברות וקבלני מיזוג האוויר שדוחפים למיסוד ועיגון הענף. עד כה נחלה התאחדות קבלני המיזוג שלקחה על עצמה את מסע הצלב בנושא, הצלחה תודעתית לא מבוטלת אבל גם ראשיה יודעים כי לפניהם כמאמר השיר דרך ארוכה ורבה. בואו נחזיק לחברי ההתאחדות אצבעות ונחזק אותם בכל דרך אפשרית כי אחרי הכל הצלחתם תרים את קרנו של הענף ותהפוך אותו למקור משיכה לכוח אדם איכותי ומיומן.


שנה טובה ומשגשגת לכל בית ישראל ולכם קוראנו היקרים בפרט
קריאה נעימה

 


פי.סי.חץ