דבר העורך קול אייר גיליון ספטמבר 2017

דבר העורך קול אייר גיליון ספטמבר 2017

החודש הראשון בשנה העברית הטרייה תשרי מזמן עמו התחלות חדשות, תפילות, חגיגות, ברכות, תקוות, שאיפות, חלומות ובקיצור הזדמנות לחשיבה מעמיקה וחשבון נפש.

אבי אובליגנהרץ

 

תשרי הוא למעשה הגשר בין הקיץ והסתיו ועבור אנשי תעשיית המיזוג מדובר בחודש חיוני של הורדת רגל מהגז אחרי קיץ כל כך עמוס ומוצלח מדי כפי שניתן להתרשם מהתוצאות הראשוניות שקיבלנו מסקר המנהלים השנתי אותו נפרסם בגיליון הבא והחגיגי שלנו לקראת תערוכת המיזוג הדו שנתית אקלימה.
משנה לשנה הטכנולוגיות הולכות ומשתפרות, המזגנים הופכים לחכמים ויעילים יותר מבחינה אנרגטית ולראיה כבר היום הם חלק בלתי נפרד מטכנולוגיית הבית החכם וכמובן מחיינו במאה ה-21.
אולם עם כל הכבוד למערכות המיזוג, החימום והקירור והאוורור, מאחוריהם ניצבים אנשים ורצוי אנשי מקצוע מיומנים שמתקינים, מתפעלים ומתחזקים אותן. כאלה או לפחות בעלי הכשרה מוכרת כידוע חסר במחוזותינו וכאן המקום לברך את התאחדות קבלני מיזוג וחימום שרגע לפני החג חנכה את משרדיה החדשים. במרכז המשרדים הממוקמים בפתח תקווה ניצבת כיתה מאובזרת היטב שתשמש את התלמידים שיעברו הכשרה בתחום החשמל והגז, ויהוו נדבך חשוב במאמץ לאסדרת המקצוע.
יש לקוות שהגורמים הרלוונטיים יתנו אף הם כתף לנושא ושבקרוב מאוד נראה בשורות המקצוע אך ורק טכנאים ומתקינים מורשים שמעלים את קרנו. זכרו הצלחתה של ההתאחדות היא ההצלחה של כולנו, וחלומות לפעמים מתגשמים...
שנה טובה וקריאה נעימה 


פי.סי.חץ