דבר העורך קול אייר גיליון אוקטובר 2017

דבר העורך קול אייר גיליון אוקטובר 2017

"כולם מתלוננים על מזג האוויר, אבל איש לא עושה דבר בנידון!", אומרת הבדיחה הנושנה.

אבי אובליגנהרץ

 וטוב שכך אומרים לעצמם אנשי ענף מיזוג האוויר בארצנו ששוב רשמנו קיץ מוצלח למדי בזכות השרב והלחות הקשים שהיו מנת חלקנו במרבית העונה החמה.
בנוסף לעומס החום הכבד, עולה מהסקר המסורתי של בכירי הענף המפורסם בגיליון, כי הגידול בשוק הביתי ומקצועי כאחד צפוי להימשך גם בשנת 2018 המתקרבת בצעדי ענק, הודות לשיפור במצב הכלכלי, העלייה בהתחלות הבנייה וכמובן משפרי הדיור והמזגנים שחפצים במערכות חדישות, חכמות וחסכוניות יותר.
במקביל, נראה כי התחרות שהתגברה בשנה הנוכחית עם כניסתם של מספר מותגים בינלאומיים כמו האייר והייסנס, רק תלך ותחריף בשנה האזרחית הבאה עלינו לטובה. התחרות תתבטא בין השאר בשמירה על רמת המחירים הנוכחית או אפילו הורדתן, הארכת שנות השירות, שיפור השירות ותמריצים נוספים שיובילו להגדלת המכירות.
בעת כתיבת שורות אלה עושות מרבית חברות המיזוג המובילות את ההכנות לקראת תערוכת אקלימה, המפגש הדו שנתי של התעשייה המקומית. נראה כי צפויה לנו תערוכה מעניינת במיוחד עם שלל חידושים ופיתוחים טכנולוגיים מרשימים לצד שפע נאה של כנסים מקצועיים. זוהי ההזדמנות לאחל תערוכה מוצלחת עבור המציגים והמבקרים הרבים הצפויים להגיע לגני התערוכה ובכלל שתהיה לכולנו שנה ברוכה ומרתקת.


קריאה נעימה


פי.סי.חץ