גני התעשייה של סטף ורטהיימר זכו בכוכבי יופי

גני התעשייה של סטף ורטהיימר זכו בכוכבי יופי


גני התעשייה של התעשיין סטף ורטהימר - תפן, תל-חי, נצרת ועומר, זכו בתארים מטעם המועצה לארץ ישראל יפה והתאחדות התעשיינים, על עמידתם בכל הקריטריונים ועל התמקדות יתרה בתחום איכות הסביבה והקיימות, בתחרות השנתית של "תעשייה יפה ומקיימת בישראל".
גן התעשייה תל-חי זכה במגן מיוחד על 20 שנים ברציפות של זכייה ב-5 כוכבי יופי. כמו-כן, מגן מיוחד 'כוכב זהב' יוענק לגן התעשייה בנצרת. בנוסף, גן התעשייה בעומר זכה באות 5 כוכבי יופי לראשונה!
אחת ממטרות המועצה לישראל יפה, היא להפוך את אזרחי המדינה לשותפים פעילים במאמצי הטיפוח הסביבתי. התחרות מנוהלת על-ידי צוות שופטים מיומן ומקצועי המורכב ממתנדבים אשר עברו הכשרה מיוחדת לקראת התחרות. 
השופטים מעניקים למשתתפים בקטגוריות השונות ציונים על-פי קריטריונים מובחנים, כשבסיום התהליך, מזכים את הגופים שקיבלו את מרב הנקודות בתעודות כוכבי יופי. בכדי לזכות בדרוג של 5 כוכבי יופי, נדרש ציון שבין 100-98 נקודות. 
השופטים שסיירו בגנים וערכו את הדרוג לתחרות היו נחמן רוטזק, טוביה קורכדובר ויעקב שחרור.
תחרות תעשייה יפה ומקיימת בישראל יפה נערכת מדי שנה והחל משנת 1980 בחסות משרד הכלכלה והתעשייה ובשיתוף התאחדות התעשיינים בישראל ואיגוד התעשייה הקיבוצית. השנה השתתפו בתחרות מאות מפעלים, פארקים וגני תעשייה. הפרסים לגני התעשייה תפן, תל-חי, עומר ונצרת של התעשיין סטף ורטהימר, הוענקו בקטגוריית הפארקים התעשייתיים, בשל תרומתם לקידום ופיתוח הטכנולוגיה, השקעת המשאבים בכלכלה, שמירה על איכות הסביבה בישראל, תנאי העבודה והרווחה לעובדים והתרומה לקהילה.
מנכ"ל גני התעשייה, אריה דהן אומר "גני התעשייה של סטף ורטהימר, ממשיכים להוות מודל ודוגמה למופת ומצוינות לתעשייה בישראל. הזכייה בפרסים מוכיחה, כי חזונו של סטף בנוגע לעידוד יזמים להקמת מפעלים וקידום תעסוקה בפריפריה, יצירת סביבה יצירתית ויוצרת ברמה גבוהה ביותר, הוא הכוח המניע".


פי.סי.חץ