שלמה Sixt מרחיבה את צי משאיות הקירור להשכרה

שלמה Sixt מרחיבה את צי משאיות הקירור להשכרה

עד סוף השנה תפעיל החברה צי של 100 משאיות

חברת שלמה Sixt השכרת רכב ממשיכה במגמת ההתרחבות המהירה של צי משאיות הקירור. החברה השלימה בימים אלה הכנסה של 20 משאיות נוספות מסוג ניסאן  (Cab-Star)ומיצובישי (Canter) למעגל ההשכרה. ברשות החברה משאיות עם נפחים של עד 10 טון. היום מפעילה שלמה Sixt צי של 80 משאיות קירור. עד לסוף השנה תפעיל החברה צי של 100 משאיות.

היתרון המובהק של משאיות הקירור להשכרה המושכרות ע"י שלמה Sixt מצוי בהתאמתם לבעלי רישיון ב', דבר המאפשר לכל נהג לנסוע ברכבים ייעודיים אלה. בשנתיים האחרונות נמשך בהתמדה הגידול בדרישה למשאיות קירור מהשכרה הן לשימוש יום-יומי, הן לצורך שינוע לוגיסטי בקירור בטווחי זמן מיידים ובינוניים, והן לאור הצורך לעמוד בתקנים המחייבים של הובלה בקירור של משרדי הבריאות והמודעות הגוברת לתנאי השינוע של מוצרים בקירור.
מניתוח מאפייני השוק והגידול בביקושים למשאיות קירור בהשכרה, ניתן לאפיין גידול נמשך בענפי הבשר, הדגים, גידול בפעילות חברות הקייטרינג, מפעלי המזון והיוקרה בתחום החלב והגבינות, מותגי הבוטיק, תעשיית הפרחים, גידול בסוכנים ובמשווקים בענף הסלטים וכניסת מוצרים ומותגים חדשים, המחייבים הובלה בקירור.
בין מאפייני ההשכרה ניתן למנות: השכרה לשימוש עצמי, התאמת השירות לצרכים המיוחדים ולמאפייני העסק, עלויות תפעול נמוכות, התאמה לגידול הפעילות העונתית של הלקוחות, פרויקטים לזמן קצוב, פתרון לבעיות של שינוע לוגיסטי, פתרון משלים וזמין, שלא מחייב הכשרה מיוחדת ורישיון מיוחד של הנוהגים במשאית זו.
לפני שנתיים מנה צי משאיות הקירור של החברה כ-30 משאיות ובתום שנה זו יגדל הצי ל-100 כלים מסוג זה. בחברה פועל צוות טכני מיוחד, שמאפיין, מתכנן ומתחזק את יחידות הקירור.
לדברי אסי שמלצר, מנכ"ל
שלמה Sixt ", בחודשים האחרונים אנו ערים לגידול בביקוש למשאיות להובלת סחורה בקירור. הביקושים טמונים בפתחה של העונה החמה ואירועי הקיץ, וכן בגידול במוצרים שונים, הדורשים הובלה בקירור. מבחינתנו מדובר בגידול אסטרטגי, הצופה כבר זמן רב את העלייה הנמשכת בביקושים".
שלמה Sixt השכרת רכב מציעה שירותי השכרת רכב מקיפים בישראל ומייצגת את קבוצת Sixt הבינלאומית, שהיא אחת מחברות השכרת הרכב הגדולות בעולם, בעיקר באירופה ובארה"ב.

שלמה Sixt השכרת רכב


פי.סי.חץ