קונטאל משווקת בלעדית שסתומי פיקוד ליחידות מפוח נחשון

קונטאל משווקת בלעדית שסתומי פיקוד ליחידות מפוח נחשון "קליק קונטרול" מתוצרת שגיב

לאחרונה החליטה הנהלת קונטאל לעבור למוצרי "כחול לבן" ולשווק את מוצרי שגיב

קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ מפתח-תקוה וחברת שגיב מקיבוץ משאבי שדה (מקבוצת גאון אגרו תעשיות) חתמו על הסכם שיתוף פעולה על פיו החל ב-1 בינואר 2013 משווקת קונטאל באופן בלעדי את שסתומי הפיקוד “CLICK CONTROL” ליחידות מפוח נחשון מתוצרת חברת שגיב.
עד לאחרונה, שיווקה קונטאל את שסתומי "ERIE", אך לאחרונה החליטה הנהלת קונטאל לעבור למוצרי "כחול לבן" ולשווק את מוצרי שגיב.
קודם להחלטה אישרו מהנדסי קונטאל ותגובות ממשתמשים רבים את איכותם הגבוהה של שסתומי "קליק קונטרול" שפועלים בהצלחה בשוק הישראלי מזה למעלה מ- 7 שנים.
חברת שגיב היא החברה המובילה בישראל בייצור ברזים כדוריים ואביזרי צנרת מפליז למים, גז, דלק ושמן.
למוצרי שגיב יצאו מוניטין בארץ ובעולם בזכות האיכות, הדיוק והאמינות הגבוהים שלהם.
קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ היא חברה פרטית מובילה, הפעילה מזה כ-50 שנה בתחומי בקרת מיזוג- אוויר, בקרת תהליכים ואוטומציה תעשייתית. בתחום בקרת מיזוג-אוויר, נוסף למוצרי "קליק קונטרול", משווקת קונטאל גם מגוון רחב של ציוד הכולל, בין היתר: רגשים, שסתומי בקרה ובקרים, מערכות מניית אנרגיה וחיוב צרכני מ"א, מערכות בקרת מבנים ממוחשבות, מערכות בקרה למתקני קירור, מערכות הוספת לחות, שסתומי וויסות מים במתקני מ"א ומערכות VAV ועוד. כל זאת מתוצרת חברות מובילות בעולם, ביניהן: SIEMENS, CAREL, OVENTROP, BARCOL-AIR ו- JOHNSON CONTROLS. קונטאל היא גם חברת האם של מיטב-טק, המספקת פתרונות בקרה למערכות מיזוג-אוויר בכלל וליחידות מפוח-נחשון בפרט.
קונטאל מחויבת ללקוחותיה להחזיק מלאי גדול גם של שסתומי "קליק קונטרול" ולתמוך בהם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, כפי שנוהגת בשאר המוצרים שאותם היא משווקת.


פי.סי.חץ