גידול של מעל 30% במכירות מזגני LG בשנת 2012

גידול של מעל 30% במכירות מזגני LG בשנת 2012

החברה הצליחה למצב את עצמה כאחת משלושת החברות המובילות בתחום המיזוג המסחרי

השנה האזרחית שחלפה היתה שנת שיא עבור חברת ברימאג דיגיטל אייג'. לא רק שמכירות היבואנית בלעדית של מזגני LG צמחו בלמעלה מ-30%, הרי שהחברה הצליחה למצב את עצמה כאחת משלושת החברות המובילות בתחום המיזוג המסחרי הודות לזכייה במספר רב של פרויקטים נחשבים.
בין הפרויקטים ניתן למנות את מלון המלכים בירושלים, משרדי גוגל במגדל אלקטרה בתל אביב (3 קומות עם מערכות VRF), היכל התרבות בתל אביב, בית העם ברחובות, מרכז לוגיסטי של חברת תרופות (טמפ' קבועה של 23 מעלות ו-4 יט"אות), מוזיאון המדע בחיפה ופרויקט מגדלי הפאר טריו בחיפה (3 מגדלים בני 22 קומות, סך הכל 330 דירות וכל היחידות החיצוניות מוקמו על גגות הבניינים).
"2012 היתה קפיצת מדרגה בתחום מערכות חימום מים. כניסת האינוורטים לתחום שינתה אותו לחלוטין ו-LG היתה חלוצה בתחום כשהציגה בסוף שנת 2011 שתי מערכות לחימום מים משולבות VRF. מערכת אחת מחממת מים לעד 45 מעלות לטובת חימום רצפתי, והשנייה מחממת מים עד 80 מעלות", מציין מהנדס ניר תורג'מן, מנהל לתחום ה-CAC ב-LG. לדבריו, החברה הספיקה במרוצת השנה שחלפה ליישם בהצלחה את שתי המערכות בפרויקטי דיור יוקרתיים ומיזמים מסחריים כמו בתי מלון, בתי אבות וכדומה. "הפתרונות הללו זוכים לעניין רב בחוגי הענף ויש להם סינגריה מלאה עם תחום מיזוג האוויר. אין לנו ספק שהתחום הזה הולך לכבוש נתח משמעותי בפעילות שלנו בשנים הקרובות". 


פי.סי.חץ