מאווררי BIGASSFANS הותקנו בשלושה מרכזים לוגיסטיים

מאווררי BIGASSFANS הותקנו בשלושה מרכזים לוגיסטיים

הודות לפרופיל האווירודינמי ולשטח הכנף הגדול, המאווררים מערבלים כמות גדולה של אוויר ויוצרים סביבה נעימה ללא רוח טורדנית

חברת אקון טק, היבואנית והמשווקת הבלעדית של מערכות מיזוג אוויר מתוצרת מיצובישי אלקטריק, יפן, החלה לאחרונה לייבא ולשווק גם את מאווררי הענק של חברת BIGASSFANS האמריקאית. 
מאווררי BIGASSFANS מיוצרים בטכנולוגיית ה-HVLS- High Volume Low Speed  ומצוידים במנועים מתקדמים וחסכוניים בצריכת חשמל, המסובבים כנפיים גדולות במהירות נמוכה.
הודות לפרופיל האווירודינמי ולשטח הכנף הגדול, המאווררים מערבלים כמות גדולה של אוויר ויוצרים סביבה נעימה, ללא רוח טורדנית.
מאווררי הענק משווקים בקטרים של 2.4 ועד 7.3 מטרים ומהווים פריצת דרך בתחום אוורור חללים גדולים כגון: מבני תעשייה, חקלאות, מרלו"גים, אולמות ייצור, גני אירועים ועוד.
מנכ"ל החברה דורון עמיר מוסר כי "לאחרונה ביצענו מספר התקנות של מאווררי הענק בחברות עם מרלו"גים מתקדמים וחדישים כמו בחברת ORIAN המספקת שירותים לוגיסטיים ובחברת פלד, יבואנית כלי העבודה של חב' SIGNET. במרלו"גים אלה הותקנו מאווררי ענק בקוטר של 7.3 מטר. כמו כן, הצבנו במרלו"ג צ'מפיון מוטורס בגבעת ברנר 2 מאווררי ענק ניידים מדגםAIRGO  בקוטר 2.5 מטר.
מאווררי הענק, בזכות היותם חסכוניים ביותר בצריכת אנרגיה, זוכים להתעניינות רבה מצד מנהלי רכש ואחזקה של מפעלים, מחסנים לוגיסטיים ואולמות ייצור".
למידע נוסף: 08-9197878.


פי.סי.חץ