אין יותר צורך בהלחמת צנרת נחושת

אין יותר צורך בהלחמת צנרת נחושת

סופר-פרו הנו חומר אנאירובי, במיוחד לתחום מיזוג אוויר, אשר מייתר את הצורך בהלחמת צנרת נחושת, פליז ואלומיניום

לאחר שנים של מחקרים, חברה אמריקאית פיתחה חומר אנאירובי, במיוחד לתחום מיזוג אוויר, אשר מייתר את הצורך בהלחמת צנרת נחושת, פליז ואלומיניום. 
 סופר-פרו - - HVAC –SUPER-PRO החומר פותח בהתאם לדרישות יצרני המזגנים, דהיינו עמידה בלחצים, בחום גבוה, גזים ושמני פוליאסטר חדשים המשמשים את יצרני המזגנים בעולם.
אין יותר צורך לשאת בלוני גז וחמצן, שלא לדבר על חנקן, לכל מקום בו נדרש לבצע חיבורי צנרת. אין יותר צורך להשתחל במקומות צרים ולהיזהר במקומות רגישים לאש. כל שיש לעשות הוא לתאם בין הצינורות, למרוח את החומר ולהמתין מספר דקות לייבוש. התוצאה הינה צינור אטום ללחץ ב-2400 PSI מעמידות מתמשכת של 1200 PSI (80 BAR) ובחום עד 180 מעלות צלסיוס. 
החומר משווק בבקבוקון של 50 גרם- שווה ערך ל-200 הלחמות צנרת 5/8 בצירוף גליל בד שמיר לניקוי לפני ההדבקה.
בימים אלו נערך מבצע הכרות עם החומר, במסגרתו מוצעת על ידי חברת "ניידיץ את גלנט" וחברת "בידוד פלוס" בקבוקונים של 10 גרם עבור מתקינים, טכנאי שירות למיזוג, טכנאי שירות למתקני גז ביתיים ולשרברבים.
המשוב המגיע מהשטח מגלה התלהבות רבה מהחומר וקלות השימוש.
בחודש האחרון החלו המשווקים לפנות בצורה יזומה לעוסקים בתחום, על מנת להדגים את יתרונות ה"סופר-פרו" ולהכשיר צוותים לשימוש בטכנולוגיה זו. החברות המובילות גילו התעניינות רבה ביישום היתרונות של "סופר-פרו" בתהליך העבודה. 
המשווקים נחושים להטמיע את השימוש ב"סופר-פרו" בקהל היעד ולצורך זה ערוכים לקיים ימי עיון והדרכה בשימוש בחומר. 
לפרטים: 052-7221666 או באתר: www.super-pro.co.il


פי.סי.חץ