תדיראן 3V

תדיראן 3V

תדיראן מסתערת על תחום ה-VRF והשיקה מועדון ייעודי לנושא

אבי אובליגנהרץ
"הערב אנו מציינים V 3:  
VIP
Victory  (ניצחון)
ו-VRF
האירוע הזה מסמל תחילתה של דרך משותפת ארוכה ומקצועית. אני מאמין ששני הצדדים ייצאו נשכרים מהשותפות הזאת. אנחנו מתחייבים לתת לכם את המוצרים הטובים ביותר בתחום ה-VRF וברור לנו שאם תצליחו גם אנחנו נצליח", אמר אבי זמיר, מנכ"ל תדיראן גרופ בהשקה החגיגית של מועדון ה-VRF שנערכה באולם האירועים ריברסייד בתל אביב.
גיל פינקלשטיין, הממונה על תחום ה-(VARIABLE REFRIGERANT FLOW) VRF ועל המועדון החדש שנועד למתקינים, יועצים ואישים האחרים המתמחים בטכנולוגיית המיזוג המתקדמת, ציין כי תדיראן היא כיום חברת מיזוג האוויר המובילה בישראל ובטכנולוגיית VRF במיוחד. חברת המיזוג הוותיקה, שעברה מתיחת פנים מאז נרכשה על ידי קבוצת קריסטל, נכנסה לתחום ה-VRF בשנת 2007 וכיום היא היחידה בארץ שמחזיקה שני מותגים בטכנולוגיה החסכונית באנרגיה: תדיראן VRF המורכבת ממודולים בתפוקת קירור של 2.8 ועד ל-12.8 TR כאשר ניתן להגיע לתפוקה במעגל עיבוי אחד של 51 TR הן במערכות HEAT  PUMP והן במערכות HEAT RECOVERY; וטושיבה VRF- החברה הראשונה שפיתחה והציגה את טכנולוגיית האינוורטר ב-1981.
פינקלשטיין הוסיף כי המועדון בניהולו יציע הטבות מיוחדות, תמריצים ועוד. ראוי לציין כי חלק מחברי המועדון חזרו לאחרונה מויאטנם, שם סיירו באחד ממפעלי הדגל של טושיבה קרייר.
הפופולאריות והמודעות לטכנולוגיית ה-VRF בארץ נמצאת בקו עלייה תמידי וניכר מעבר הדרגתי מתחום הצ'ילרים הוותיק לטכנולוגיה החדשה יחסית. אבי זמיר סבור כי היתרון הטכנולוגי של תדיראן וטושיבה יעניק לחברה את ההובלה בשוק, והדגיש שהחברה "שואפת לעמוד בקדמת הטכנולוגיה כשהיא מצוידת במערכות הכי מתקדמות וחדישות שיש. זמיר הוסיף שהחברה זכתה לאחרונה במספר פרויקטים משמעותיים והביע משאלה מיוחדת לקראת העונה החמה: "אתם ואנחנו הולכים להזיע תרתי משמע כדי לקדם ולהגביר את מכירות ה-VRF בישראל".
הידנארי צ'ורו, סגן נשיא טושיבה קרייר העולמי, שהגיע ארצה במיוחד לרגל האירוע, הלהיב את הנוכחים כשסיפר על החשיבות הרבה שמייחסת ענקית המיזוג לישראל.
אורחי הכבוד באירוע החגיגי, אליו הגיע כ- 100 מתקיני מערכות VRF הנחשבים למתקיני VIP של תדיראן, היו משה ממרוד, מבעלי תדיראן, ומנכ"ל המכירות וסגן נשיא טושיבה, הידנארי צ'ורו, שהגיע במיוחד מיפן כדי לדבר על שיתוף הפעולה עם תדיראן ועל המשך הפעילות המשותפת. 
צ'ורו ציין כי שיתוף הפעולה בין תדיראן וטושיבה החל בשנת 2007 וכי בשנת 2012 נמכרו בארץ כ- 200 מערכות VRF של טושיבה, כאשר המטרה היא ל"הגדיל פי ארבע את המכירות בשוק עד 2015. זאת בעזרת מאמצינו המגוונים כגון הצגת מוצרים מכווני אזור, חיזוק מערכת היחסים עם הלקוחות ועל אחת כמה וכמה, ניצול המערכות פורצות הדרך שלנו. על מנת להשיג מטרה זו, הכרחי עבורנו לחזק את השותפות עם כל הנמצאים כאן".
הערב הסתיים בארוחת בופה בשרית, איכותית ומאוד מגוונת, והופעה מהנה של אומן החושים, נמרוד הראל, שהדהים את הנוכחים ביכולתיו לדעת עליהם פרטים כמוסים מעברם הרחוק.


פי.סי.חץ