סדרת אלקטרה קלאסיק הושקה וזכתה בפרס מוצר השנה 2013

סדרת אלקטרה קלאסיק הושקה וזכתה בפרס מוצר השנה 2013

הסדרה מתאפיינת בעיצוב קומפקטי ומודרני ומעניקה חיסכון ניכר בצריכת החשמל

 

סדרת אלקטרה קלאסיק שהושקה לאחרונה, כבר זכתה בפרס מוצר השנה 2013 בקטגוריית
מזגנים. הסדרה מתאפיינת בעיצוב קומפקטי ומודרני ומעניקה חיסכון ניכר בצריכת החשמל.
קונספט מוצר השנה הושק לפני 26 שנים בצרפת. כיום, מחולקים פרסי מוצר השנה ב-30 מדינות בעולם: בכל מדינות מערב אירופה וגם בארה"ב, דרום אפריקה, ברזיל, הודו וכמובן ישראל. כל שנה מושקים בישראל אלפי מוצרים ושירותים חדשים. מדובר בכמות עצומה של מוצרים ושירותים, במגוון תחומים, שמקשה על הצרכנים לבחור מתוכם את החדשניים והאיכותיים ביותר.
כדי לסייע לצרכנים לזהות ולהתנסות במוצרים ובשירותים חדשים, כאלה ששביעות הרצון מהם גבוהה בקרב הצרכנים שכבר השתמשו בהם, פיתחה חברת המחקר העולמית TNS שיטת מחקר, במסגרתה בוחרים הצרכנים בכל מדינה את מוצרי השנה שלהם. השנה, השתתפו יותר מ-2000 צרכנים ברחבי העולם במחקר מוצר השנה.
צוות מומחים, המורכב מראשי המשק, האקדמיה והכלכלה בישראל, בוחר מבין המוצרים המועמדים את המוצרים והשירותים החדשניים ביותר. לאחר מכן, עוברים המוצרים לשלב הכרעת הצרכנים.
סדרת המזגנים החדשה בעלת עיצוב חדשני; את הגריל הקדמי המחורץ, שהיה נהוג במזגנים הישנים, מחליף פאנל שטוח וחלק, בצבע קרם לבן; גוף המזגן קומפקטי במיוחד ובעל קווים זורמים ומעוגלים. בנוסף, המזגן החדש כולל תצוגת אייקונים צבעונית בחזית, לחיווי ברור וידידותי למשתמש, כולל סימון מיוחד, המודיע לצרכן על הצורך בניקוי פילטר המזגן.  
"אלקטרה קלאסיק", מגיעה במגוון תפוקות של BTU/h 9,000 עד BTU/h 32,000 ומתאימה למיזוג של חדרי שינה בגודל כ-10 מ"ר ועד לחדרי מגורים וחללים של כ-60 מ"ר. הסדרה כוללת מספר תכונות מתקדמות, כגון טיימר המאפשר לקבוע הפעלה וכיבוי אוטומאטיים של המזגן בשעה קבועה מראש, I Feel – חיישנים בשלט רחוק המעדכנים את המזגן על הטמפרטורה בסביבת המשתמש ומאפשרים להתאים אותה באופן מדויק לפי רצונו, ומצב שינה מיוחד (Sleep), השולט על פעולת המזגן ומונע מיזוג יתר, לשינה נוחה ונעימה. 
הסדרה החדשה מודל 2013 עברה סדרת תוספות ושינויים, שנעשו לאחר התייעצות עם אנשי המקצוע בשטח ועבודה אינטנסיבית של מהנדסי הפיתוח ואנשי בקרת האיכות של אלקטרה. הם כוללים בין היתר שיפור קלות ההתקנה והכנסת כבל בין יחידות, שיפור הדירוג האנרגטי ל"סביבה הירוקה" (דירוג A, B ו-C), התאמת קווי הייצור לדרישות שוק מיזוג האוויר המקומי ועוד.
יגיל וויט, סמנכ"ל ומנהל חטיבת מיזוג אוויר באלקטרה מוצרי צריכה: "אנו גאים להוביל את שוק מיזוג האוויר, כאשר בכל בית שני בישראל יש מזגן של אלקטרה. ההשקה של סדרת אלקטרה קלאסיק מסמלת את מובילות אלקטרה בתחום מיזוג האוויר בארץ ומביאה לצרכן הישראלי את מיטב הטכנולוגיות והעיצובים תוך מתן שירות ואחריות ברמה הגבוהה ביותר". 
 


פי.סי.חץ