כפפות עבודה בלאק ממבה הגיעו לישראל!

כפפות עבודה בלאק ממבה הגיעו לישראל!

סופקו אינטרנשיונל בע"מ הפכה להיות המפיצה הבלעדית של המותג האמריקאי המוביל לכפפות עבודה בלאק ממבה

סופקו אינטרנשיונל בע"מ הפכה לאחרונה להיות המפיצה הבלעדית בישראל של המותג האמריקאי המוביל בעולם לכפפות עבודה בלאק ממבה (Black Mamba).
בארץ ישווקו כפפות חד פעמיות מניטריל וכפפות עבודה רב פעמיות הנותנות מענה לעובדים בתעשייה כבדה, מכונאות וכמובן טכנאים. סוגי הכפפות נבדלים בגימורים מחומרים שונים: פוליאוריתן, גומי ניטריל, ניטריל מוקצף וסיבי פוליאוריתן בעלי צפיפות גבוהה.
איך אדע באיזה סוג לבחור?
ההחלטה באיזה סוג של כפפות עבודה לבחור תלויה בסוג העבודה. אם מדובר בהרמת משאות, עבודה עם חלקים קטנים או חדים ו/או כימיקלים שונים.
לכל סוג יש גימור חיצוני מחומר אחר בעל יתרונות שונים:
CTR-120 - כפפה מאסיבית גמישה, עמידה לחיתוך לעבודה הכוללת הרמת משאות.
מתאימה לעבודה במקומות עם חלקים חדים, זכוכית, מתכות ובמוסכים. עשויות מסיבי פוליתילן חזקים ללא ריח, לא רעיל, עמיד במיוחד לכימיקלים ושפשופים חזקים, אינו סופג לחות.
NC-120 - כפפה בציפוי חלק אך אינו מחליק ולכן נוח לעבודה עם שמנים וחלקים קטנים, עמיד בפני מגוון רחב של כימיקלים.
NC-130 - כפפה בציפוי מחוספס ומעט ספוגי לאחיזה קלה גם כאשר המשטח שמנוני ולהרמת משאות, המרקם הספוגי נותן יותר תחושה של יד חשופה מאשר של כפפה ולכן יותר נוח.
PC-130 - כפפה בציפוי פוליאוריתן, מתאימה לעבודה עם חלקים קטנים, מצוין לסביבת עבודה יבשה, ופחות מתאים לעבודה עם כימיקלים.
בעבודה עם כימיקלים ספציפיים ניתן לפנות לסופקו אינטרנשיונל לקבלת מידע מדויק לגבי התאמת סוג הכפפה. טבלת כימיקלים ניתנת לצפייה גם באתר החברה www.supco.co.il. 
כפפות הניטריל החד פעמיות עמידות לדקירות וחזקות פי 5 מכפפות אחרות העשויות לטקס או ויניל, גמישות ונוחות. כמו כן, בניגוד לכפפות אחרות, ניתן לעבוד איתן בסביבה עם מסכי מגע.
למידע נוסף: טל. 09-8654101, חנות המפעל: רח' האומנות 3, אזה"ת ספיר (פולג), נתניה.
 


פי.סי.חץ