אל על השיקה שירותים להובלת מוצרים מבוקרי טמפרטורה

אל על השיקה שירותים להובלת מוצרים מבוקרי טמפרטורה

החברה מציעה שלוש אפשרויות להובלת מגוון של מוצרים: אל על פירסט, אל על פארמה ואל על פרש

אל על מטענים משיקה מגוון שירותים להובלת מוצרים מבוקרי טמפרטורה. החברה מציעה שלוש אפשרויות להובלת מגוון של מוצרים מבוקרי טמפרטורה: אל על פירסט, אל על פארמה ואל על פרש.
אל על פירסט הינו שירות אקטיבי, המציע הובלה באמצעות יחידות הטס מבוקרות טמפרטורה של חברת אינוירוטיינר. השירות מתאים למוצרים רפואיים רגישים, מוצרים מתכלים, תעשיית המזון ומוצרי אלקטרוניקה רגישים. בקרת הטמפרטורה האפשרית הינה בין מינוס עשרים מעלות צלזיוס ועד 25 מעלות צלזיוס. הכל בכפוף לתקני הבטיחות והסטנדרטים של ארגון התעופה הבינלאומי (יאט"א). השירות זמין בתחנות אל על בתל אביב, ליאז', לונדון, פריז, ניו יורק, לוס אנג'לס ובומביי.
מחברת התעופה הלאומית נמסר כי משלוחים אלה יזכו בעדיפות עליונה להטסה בכל הטיסות ובליווי צמוד לאורך שרשרת האספקה.
אל על פארמה מיועד להטסת מוצרים רפואיים (תרופות, חיסונים וכו'), המגיעים ארוזים מראש באריזות ששומרות על המוצר ואינן מחייבות הטסה בקונטיינר קירור מיוחד. באל על מתחייבים לשמור על טמפרטורת המוצרים המבוקשת ומבטיחים עדיפות גבוהה למשלוחים אלה בשיבוץ לטיסה.
אל על פרש מיועד להובלת מוצרי מזון הדורשים קירור (פירות, ירקות, דגים וכו'), שמגיעים ארוזים מראש ואינם נזקקים להטסה בקונטיינר קירור מיוחד, אלא רק לשימור הטמפרטורה. גם במוצר זה מבטיחים באל על עדיפות לשיבוץ בטיסות ושמירה על איכות המוצר.
 


פי.סי.חץ