העונה החמה

העונה החמה

תדיראן גרופ יוצאת בדגמים חדשים ואיכותיים של מזגנים של לקיץ 2013

מנתוני חברת תדיראן עולה כי למעלה מ- 80% מבתי האב בישראל מקררים את הבית באמצעות מזגן. המזגן הוא האופציה הטובה והזולה ביותר לקירור הבית בקיץ הישראלי.  
על פי הערכות, שוק המזגנים בישראל מגלגל כמיליארד ₪ בשנה, כאשר מכירת מזגני תדיראן מהווים מעל ל- 30% ממכירות המזגנים בישראל.
השימוש במזגני תדיראן מעניק מגוון אפשרויות לשליטה ב"אקלים" הבית, ויסות תפוקה בהתאם למספר החדרים הממוזגים, מהירות קירור החלל הרצוי, חיסכון ניכר בצריכת החשמל והחשוב ביותר: מענה בטיחותי אופטימאלי לחדרי הילדים.
תדיראן משווקת בקיץ 2013 ליין מזגנים חדש בעיצובים מיוחדים ובטכנולוגיות חדישות עם דגש על מזגנים ביעילות אנרגטית גבוהה, מזגנים שקטים במיוחד, מותאמים לתקנות האנרגיה ולבניה ירוקה ומזגנים בעיצוב יוקרתי ומקורי, מה שעושה את החיים לקלים ונוחים יותר. 
1. סדרת מזגנים עיליים U COOL INVERTER – לאוהבי האסטטיקה והיופי, דקים במיוחד בעיצוב מקורי ומיוחד, בעלי מסנן COLD PLASMA שמסנן את האוויר והריחות בבית ועם אפקט הפעולה השקטה לנוחות מקסימאלית. הסדרה מגיעה במבחר צבעים מיוחדים ואופנתיים שלא ישאירו את האורחים שלכם אדישים.
2. מערכת אקווה אייר – פיתוח בלעדי מבית תדיראן, מערכת מיני מרכזית אינוורטר בעלת טכנולוגיה מיוחדת שמנתבת את אנרגיית פעילות המזגן לטובת חימום המים בבית ובכך חוסכת בהוצאות החשמל. התוצאה: חימום מים מהיר פי 3 יותר בהשוואה לחימום באמצעות גוף חימום. זהו פתרון אולטימטיבי לבתים שאינם מצוידים בקולטי שמש. 
3. מיני מרכזיSLIM INVERTER -  SUPER - בלעדי לתדיראן - הפתרון המושלם למיזוג חדרים קטנים עד בינוניים עם הנמכת תקרה מינימאלית, מזגן הניתן להתקנה אנכית ואופקית במידות קומפקטיות. 
4. WIND SILENT - מיני מרכזי עם שליטה חכמה ויחידות חיצוניות שקטות במיוחד, מגוון תפוקות עד 62,000 BTU. פתרון מושלם לסלונים, חדרי שינה בינוניים עד גדולים. המזגן מאפשר חיבור למערכת בקרת חדרים אישית, בעלת שליטה מלאה על כל המזגנים לחיסכון מרבי בחשמל.   
5. MULTI INVERTER  - חדש - מערכת מיזוג חכמה בטכנולוגיה האינוורטר המאפשרת חיבור יחידה חיצונית אחת עם עד 9 יחידות פנים בצירופים שונים. פתרון מושלם לאוהבי אסטטיקה, חיסכון בהתקנה וחיסכון בחשמל. 
6. סדרת מזגנים עילייםON – OFF  ואינוורטר בדירוג אנרגטי גבוה.
אבי זמיר, מנכ"ל תדיראן גרופ: "גם השנה תדיראן גרופ שמה לה כדגש להוביל את החדשנות הטכנולוגית בתחום מיזוג האוויר וקידום בלתי פוסק של פתרונות ליעילות אנרגטית, לצד פתרונות חדשניים וייחודיים שהם פרי פיתוח מבית תדיראן. היום, יותר מתמיד, יש לצרכן צורך להרגיש שיש לו לא רק מזגן חזק ואיכותי אלא גם גב חזק. חווית הרכישה שלו, שמתחילה תמיד במגוון רחב של מוצרים איכותיים, חסכוניים ומעוצבים, תהיה מגובה לאורך כל הדרך בשירות לקוחות איכותי, מיומן ואכפתי. בעיניי ובעיני רבים, תדיראן גרופ כבר שם. בסקר חדש שערכנו בינואר 2013 בקרב מתקינים ניתן לראות בצורה ברורה על איזה מזגן המתקינים בוחרים להמליץ בכל פעם מחדש, וזאת בגלל שנים של איכות, חוזק ואמינות, הן של המוצר והן של החברה העומדת מאחוריו".
מזגני תדיראן משווקים בחנויות ורשתות החשמל ואצל המתקינים והמשווקים המורשים, ברשת חנויות תדיראן סטור.
 


פי.סי.חץ