ענקית המיזוג Gree התחייבה לבלעדיות עם

ענקית המיזוג Gree התחייבה לבלעדיות עם "תדיראן גרופ"

הארכת ההתקשרות ביניהן לאספקת מזגנים, לרבות חלקי חילוף ופיתוח ורכישת מוצרי מיזוג אוויר

"תדיראן גרופ" חתמה החודש על הסכם בלעדיות עם היצרן הסיני Gree. במסגרת ההסכם הודיעו החברות על הארכת ההתקשרות ביניהן לאספקת מזגנים, לרבות חלקי חילוף וכן לפיתוח ורכישת מוצרי מיזוג אוויר, לתקופה של שנתיים, באופן בלעדי ולאחר מכן לתקופה של שנתיים נוספות.
על פי ההסכם התחייבה תדיראן גרופ לרכוש מוצרי מיזוג אוויר מדגמים שהוסכמו מ- Gree בלבד, ו- Gree התחייבה כי מוצרי מיזוג האוויר שלה מהדגמים שהוסכמו יימכרו בשוק הישראלי לתדיראן גרופ באופן בלעדי.
אבי זמיר, מנכ"ל תדיראן גרופ: "ההסכם עם חברת Gree הוא הסכם חשוב ביותר לתדיראן גרופ ובפרט לחטיבת המיזוג. Gree ידועה באיכות ברמה הגבוהה ביותר בעולם ובמקום הזה תדיראן גרופ תמיד שואפת להיות ללא פשרות. אנו החברה היחידה בישראל שנמצאת בהסכם התקשרות איתם בהיקפים גדולים שכאלה ומבחנתנו זה סימן לכבוד ולהערכה ש- Gree רוכשת לנו. 
"ליין המזגנים החדש של תדיראן גרופ לשנת 2013 שם דגש על המגמות המובילות בעולם כיום, כשהבולטת בהן זה חיסכון באנרגיה וחשמל. כמו כן אנו מקדישים משאבים רבים לפיתוח פתרונות ייחודיים המותאמים לשוק הישראלי. בסקר, שערכנו בתחילת 2013 בקרב מתקינים, ניתן לראות בצורה ברורה שהם בוחרים להמליץ בכל פעם מחדש על מזגני תדיראן, וזאת בגלל שנים של איכות, חוזק ואמינות, הן של המוצר והן של החברה העומדת מאחוריו".
חברת "תדיראן גרופ" מהחברות המובילות במשק הישראלי למוצרי חשמל ופתרונות מיזוג אוויר, משווקת את המותגים: Tadiran  Blomberg, Crystal, Amana, Amcor, AEG, Viking, De Dietrich, .KitchenAid. "תדיראן", שהוקמה לפני 50 שנה, פועלת בשוק המזגנים הביתיים והמסחריים, המגלגל על פי הערכות כ-1.2 מיליארד שקל בשנה. 
 


פי.סי.חץ