כשהטמפרטורות עולות המתקינים שרים!

כשהטמפרטורות עולות המתקינים שרים!

תדיראן גרופ יצאה בקמפיין מיזוג חדשני המהווה פרודיה על להקות בנים

תדיראן גרופ בשיתוף משרד הפרסום מקאן-אריקסון יצרו קמפיין המורכב מתשדירים פרודיים עם הווי הלקוח מלהקות בנים. הזמרים והרקדנים החסונים מגלמים מתקיני מזגנים בסיטואציות שונות ובליווי שירים מוכרים, שהוסבו ל'המנוני מתקינים'.
הקמפיין החדשני עלה לאחרונה בטלוויזיה ובהמשך ברדיו, קולנוע ואינטרנט. מסקר מתקינים שנערך השנה, עולה כי 80% ממתקיני המזגנים ממליצים על תדיראן כמותג הטוב ביותר. אי לכך, מטרת הקמפיין היא להדגיש שהצרכן הישראלי צריך להיות בטוח שהוא בוחר במזגן הנכון, מי שיכול לענות לו על הצורך הזה הוא מתקין המזגנים ו- 80% מהם ממליצים על תדיראן!
במסגרת הקמפיין, שעלותו 8 מיליון שקל ואשר הופק על ידי חברת ראבל, ישודרו סרטונים בהם נראים מתקיני המזגנים המגולמים על ידי זמרים ורקדנים, במצבים שונים על רקע נוף אורבני ודרמתי, הזמרים והרקדנים חסונים, מלאי ביטחון ונוטפי זיעה, כיאה ללהקות בנים מובילות. התרחישים ברוח קליפים שלTake That, Boyzone, Backstreet Boys ועוד.. מילות השירים המוכרים שונו והוסבו ל'המנוני מתקינים', הכמהים להגיע ולהתקין מזגן תדיראן, אצלכם בבית. 
אבי זמיר, מנכ"ל תדיראן גרופ: "התובנה שעומדת מאחרי הקמפיין החדש היא שברגע שלצרכן עולה הצורך בקניית מזגן, חשוב לו לרכוש מוצר אמין שיקרר כמו שצריך, לא יעשה בעיות וייתן לו ראש שקט לאורך שנים. לכן הוא חוקר את השוק, בודק, קורא ומתייעץ כדי להיות כמה שיותר בטוח שהמוצר שהוא קונה מסוגל לעמוד בעומס ושלא יפסיק לעבוד אחרי שנתיים. לכן חשוב לו לשמוע המלצה אובייקטיבית מבעל מקצוע מנוסה ואובייקטיבי וכאן פורום המתקינים נותן את המענה לכך. הפורום עלה לאוויר בשבוע שעבר ועומד לשרות הצרכנים בכל שאלה או סוגיה בכל נושא שקשור למזגנים. אנו גאים לעמוד בראש הפירמידה עם נתון דרמטי של 80 אחוז בקרב מתקיני מזגנים שממליצים על תדיראן. אנו פועלים כל העת להמשיך להוביל ולהיות המותג מספר אחת במזגנים בישראל". 
חברת "תדיראן גרופ", מהחברות המובילות במשק הישראלי למוצרי חשמל ופתרונות מיזוג אוויר, משווקת את המותגים: Tadiran  Blomberg, Crystal, Amana, Amcor, AEG, Viking, De Dietrich, .KitchenAid. "תדיראן", שהוקמה לפני 50 שנה, פועלת בשוק המזגנים הביתיים והמסחריים, המגלגל על פי הערכות כ-1.2 מיליארד שקל בשנה. החברה היא שחקן מרכזי בשוק זה ושמה הולך לפניה כחברה מקצועית, אמינה ובעלת יכולות להתמודד עם פרויקטים בכל סדרי הגודל.
 


פי.סי.חץ