קו מוצרים חדשים של  P&M בכל בו ממן

קו מוצרים חדשים של P&M בכל בו ממן

לאחרונה השיקה חברת כל בו קרור ממן כלי עבודה חדשים תוצרת P&M

לאחרונה השיקה חברת כל בו קרור ממן כלי עבודה חדשים תוצרת P&M. נוסף לקו המוצרים הוותיקים והמוכרים דוגמת משאבת המים הדקורטיבית, סעפת מילוי גז משולבת (R22+R410) במזוודה כחולה וערכת כיפוף אוניברסאלית במזוודה, הגיעו למלאי כמה מוצרים חדשים, שהופכים את חייו של טכנאי המיזוג והקירור לקלים יותר. 
בכך נוסף לקו המוצרים האיכותיים של P&M, רשם טמפרטורות דיגיטאלי. הרשם מתאפיין במבנה פיסי קטן (8.3X6 ס"מ) ומודד נוסף לטמפרטורה (פרנהייט וצלזיוס) גם לחות. הרשם מסוגל לקלוט ולאגור כ50,000 רישומים, כאשר טווח המדידה שלו לטמפ' הוא בין 40- ל85+ מעלות צלזיוס, טווח המדידה ללחות הינו 1%-99% כל זאת ברזולוציה של 1%. בנוסף הרשם הינו קל לתפעול, מגיע עם חיבור USB, ותוכנת מחשב נוחה וברורה-ללא כל צורך בידע מקצועי.
מוצר חדש וחדשני שני אשר נכנס למלאי הינו מד ואקום דיגיטאלי תוצרת P&M. מד הואקום יכול למדוד בpa, mBar, mmHg, mTorr. מד הואקום מציג את מדידת הוואקום על גבי המסך בצורה גראפית, זאת נוסף להצגת המידות. טווח העבודה הינו 0-40 מעלות צלזיוס וטווח הדיוק הינו בין 5-10 אחוז.
מוצר שלישי תוצרת P&M הינו מרחיב צינורות הידראולי. מרחיב הצינורות מגיע במזוודה וכולל בתוכו סט של 6 ראשים להרחבה מקוטר "3/8 עד "1-1/8. נוסף על כך מגיע סט ההרחבה עם 2 מסירי גרדים. מרחיב הצינורות הינו מרחיב איכותי, אמין ומקצועי, נח לתפעול וקומפקטי. 
בכך מצטרפים אלו לקו המוצרים האיכותי של חברת P&M, המיוצרים בקפידה, אמינים וכל זאת במחיר שפוי.
 


פי.סי.חץ