מגלקום הקימה דטה סנטר מתוצרת APC במטה חברת סאפיינס

מגלקום הקימה דטה סנטר מתוצרת APC במטה חברת סאפיינס

היקף הפרויקט מוערך בכ-3 מיליוני שקלים.

מגלקום השלימה לאחרונה הקמת דטה סנטר במטה חברת סאפיינס ישראל, המבוסס על המוצרים והפתרונות המובילים של APC מבית שניידר אלקטריק. הדטה סנטר מאפשר המשכיות עסקית ורמת שרידות מרבית, בהתאם לצרכים העסקיים של סאפיינס. חברת סאפיינס, הנסחרת בנאסד"ק ובבורסת תל אביב, הינה ספקית עולמית של פתרונות תוכנה לשווקים פיננסים עם התמקדות בביטוח. סאפיינס מעסיקה למעלה מ-900 עובדים ומשרתת למעלה מ-100 ארגונים פיננסיים בעולם והיא פועלת בצפון אמריקה, אירופה, אסיה וישראל. 
הפרויקט נמשך כשמונה חודשים ובוצע על ידי מגלקום, שותפתה העסקית של APC, המתמחה בין היתר ביישום והטמעת פתרונות APC בישראל. היקף הפרויקט מוערך בכ-3 מיליוני שקלים.
במסגרת הפרויקט, שתוכנן בידי חברת טריפל טי, התקינה מגלקום מערכות אלקטרו-מכאניות תומכות דאטה-סנטר המתאפיינות ברמת שרידות ואמינות גבוהות במיוחד. הפרויקט כלל יישום פתרונות מבית APC, ביניהם מסדי תקשורת ושרתים להגדלת קיבולת ה-Uspace (הספק חשמלי ויכולת קירור ליחידת שטח), רגשי טמפרטורה ולחות לניטור תנאי אקלים, מערכת קירור בשיטת InRow המאפשרת יעילות אנרגטית גבוהה וחיסכון של כ-30% בצריכת החשמל, וכן פסי שקעים מנוהלים לאיזון ותכנון עומסים.
רענן כדורי, מנהל מערכות מידע, סאפיינס: "במסגרת המעבר שלנו לבניין החדש החליטה חברת סאפיינס לשדרג את תשתיות המיחשוב שלה, בפרט לצורך תמיכה בגידול המואץ של החברה. חברת מגלקום, המלווה את סאפיינס לאורך שנים רבות, העמידה צוות מקצועי ומנהל פרויקט שעמדו בלוחות הזמנים ונערכו במהירות לביצוע שינויים והתאמות שעלו במהלך הפרויקט המורכב".
דורון קרופמן, מנהל הפעילות של APC ישראל מקבוצת שניידר אלקטריק: "סאפיינס היא חברה חדשנית שצומחת בקצב מרשים. בעקבות המיזוג עם שתי החברות שרכשה ובעקבות איחוד המשרדים לאתר חדש אחד, ביקשה הנהלת סאפיינס להקים דטה סנטר חדיש שיתמוך בכל צרכי הארגון בהווה ובעתיד. הדטה סנטר שתוכנן על ידי חברת טריפל טי והוקם על ידי מגלקום הוא מהמתקדמים בעולם, והוא יעניק לסאפיינס רמה גבוהה של אמינות, המשכיות עסקית, ויעילות אנרגטית".
 


פי.סי.חץ