מזגני אלקטרה זכו בפעם השישית ברציפות במבחן של המדינה

מזגני אלקטרה זכו בפעם השישית ברציפות במבחן של המדינה

ענק המזגנים נבחרה בפעם ה-16 כרשת השיווק וההתקנה למזגני אוויר הטובה והמקצועית ביותר

מזגני אלקטרה זכו פעם נוספת זכייה כפולה – בפעם השישית ברציפות כמזגן הטוב והמתקדם ביותר וגם כמזגן הנמכר ביותר בישראל. כ- 24% מכלל הציבור (וכ- 31% מאלה שידעו לענות) תופסים את אלקטרה, כמזגן הטוב והמתקדם ביותר בישראל. במקום השני מדורגת תדיראן Carrier, עם17.3%  (וכ-22%) ובמקום השלישי מוקם טורנדו עם 17.1% (וכ-21.7% ).

"הזכייה השישית ברציפות מוכיחה באופן חד משמעי את מובילות אלקטרה בשוק מיזוג האוויר בישראל. ההצלחה חסרת התקדים של אלקטרה Inverter –טכנולוגיית המיזוג המתקדמת בעולם, מסמלת יכולת שיווקית גבוהה וחדשנות טכנולוגית", אמר יגיל וויט, סמנכ"ל ומנהל חטיבת מיזוג אוויר, אלקטרה מוצרי צריכה ישראל. "אנו גאים לספק היום לצרכן את המזגן הטוב ביותר עם מגוון תועלות מהפכניות של חסכון בצריכת החשמל, פעולה חרישית, יציבות טמפרטורה ואמינות ללא פשרות. בנוסף, קבענו סטנדרטים חדשים של שירות ללקוח, על מנת לתת לצרכן את השירות היעיל, המקצועי והמהיר ביותר שיש".

בענף השרות הטוב ביותר למוצרי חשמל, שחווה שינויים לאחרונה עם קריסת חברת השירות של אמפא, נבחר שוב השרות של אלקטרה למקום הראשון, זו הפעם הרביעית ברציפות. בנוסף, אלקטרה נתפסת ע"י האוכלוסייה הכללית, כחברה לשיווק מוצרי החשמל הנותנת את השירות הטוב ביותר. כ- 32% מכלל הציבור (וכ- 46% מאלה שידעו לענות) תופסים את אלקטרה, כחברה לשיווק מוצרי החשמל הנותנת את השירות הטוב ביותר. במקום השני מדורגת ניופאן עם 17.2% (25.1%).

"אלקטרה מבינה כי השירות ללקוח הוא אחד ממנופי הצמיחה העיקריים להצלחת החברה ופועלת ללא הרף, תוך השקעת משאבים רבים, על מנת למצב את אלקטרה כחברת השירות המובילה בישראל", ציין אייל קרמר, סמנכ"ל ומנהל חטיבת השירות אלקטרה מוצרי צריכה ישראל. "אנו מבינים היטב כי לקוחותינו אשר בחרו לרכוש את מוצרי החברה, עשו זאת תוך הבנה והכרה שמאחורי כל מוצר שלנו עומד מערך שירות מקצועי, מחבק ואכפתי, מהמתקדמים בישראל".

רשת ענק המזגנים נבחרה שוב, בפעם ה-16, כרשת השיווק וההתקנה למזגני אוויר הטובה והמקצועית ביותר. כ-22% מכלל הציבור (וכ- 58% מאלה שידעו לענות) תופסים את ענק המזגנים, כרשת הטובה והמקצועית ביותר לשיווק והתקנת מזגנים. במקום השני מדורגת כוכב הקור עם 7.8% (20.6%) ובמקום השלישי ממוקמת עולם המיזוג עם 6.7% (17.7%). "כחברה מובילה, מחוייבותינו לנצל את יתרוננו, לצורך מתן ערכים נוספים לצרכן בכל תחום שאנו עוסקים במיוחד בתחום השרות וההתקנה... לקוחותינו יודעים שאפשר לסמוך עלינו ושאנו תמיד נשרת אותם בכל עת", הבהיר רונן בזזי, מנכ"ל ענק המזגנים.

רשת מחסני חשמל נבחרה פעם נוספת, בפעם ה-15 ברציפות, כרשת הזולה והמשתלמת ביותר בארץ למכירת מוצרי חשמל. לעומתה, רשתות כמו בסט ביי, סקאל, המשביר לצרכן וסנסור נגררים בסוף הטבלה עם אחוזי הצבעה נמוכים מאוד. מקררי אמקור ואמנה (מבית קריסטל) נבחרו שוב כטובים ביותר. 


פי.סי.חץ