יוניק תשווק מזגני Set-Free של HITACHI

יוניק תשווק מזגני Set-Free של HITACHI

מזגני ה-Set Free מבוססים על טכנולוגית VRF ומביאים לחסכון של כ-40% אחוז באנרגיה

חברת יוניק הנדסה ומיזוג אוויר תשווק באופן בלעדי את מערכות מיזוג האוויר Set-Free של חברת HITACHI בישראל. מערכות ה- Set-Free פועלות בטכנולגיית  VRFומבוססות על מדחסי INVERTER ועל מערכת בקרה חדשנית פרי פטנט רשום של הענק היפני. 

שוק מזגני ה- VRF מוערך היום בלמעלה מ- 120 מליון ש"ח לשנה. בכוונת חברת יוניק לתפוס כבר בשנה הראשונה נתח שוק של כ – 5 אחוזים.

בשנתיים האחרונות גדל שוק ה-VRF בישראל בכ-20-30% על חשבון מערכות המבוססות על קירור מים (צ'ילרים) במשרדים ובוילות. גידול זה צפוי להימשך בשנים הקרובות.

לדברי ניסים בר-סלע, מנכ"ל חברת יוניק הנדסה ומיזוג אוויר: "בחרנו לשתף פעולה עם חברת HITACHI בזכות קו המוצרים החדשניים והאמינים אשר היא מציעה. השילוב הייחודי בין פסגת הטכנולוגיה היפנית לבין חברה מקצוענית שנמצאת בתחום המיזוג כבר 22 שנה ומובילה היום את תחום הפרויקטים בארץ תאפשר לנו לתפוס נתח שוק נכבד ולהשתלב בין שלושת החברות המובילות את השוק".

"הוספת מערכות ה-VRF לקו המוצרים הקיים ביוניק משלימה מהלך התרחבות בו החלה החברה לפני כשנתיים במטרה לספק ציוד בכל מגוון טכנולוגיות המיזוג הקיימות בשוק ולהפוך לחברה היחידה המציעה לקבלנים מוצרי מדף מובילים לצד פתרונות מיזוג הנתפרים במיוחד על פי צרכיהם" הוסיף בר-סלע.

מזגני ה–VRF מבוססים על טכנולוגיית האינוורטר אשר הינה טכנולוגיה מתקדמת שבה פועל המדחס באופן רציף הודות למערכת בקרה אלקטרונית המשנה את תפוקת המזגן בהתאם לעומס החום, בעוד מדחס רגיל מפסיק ומחדש את פעילותו לסירוגין בתפוקה מלאה. בטכנולוגיית האינוורטר נשמרת טמפרטורה קבועה בחדר וכתוצאה מכך ניתן להביא לחסכון של כ–40 אחוז בצריכת האנרגיה. כמו כן מזגנים מבוססי אינוורטר הינם שקטים יותר ובעלי אורך חיים ממושך יותר.

בין השחקנים המובילים בשוק נמצאים מיצובישי, המשווקים על ידי חברת אקון-טק, דייקין המשווקים על ידי חברת אס.זד. מערכות בע"מ וטושיבה המיוצגת ע"י תדיראן Carrier בע"מ.

HITACHI הקיימת כבר למעלה מ–90 שנה, פועלת בלמעלה מ–90 מדינות ומעסיקה יותר  מ- 350,000 עובדים, מובילה את מהפכת מיזוג האוויר העולמית. מחזור המכירות השנתי של החברה עומד על 110 מיליארד דולר,5%  מתוכו מושקע מידי שנה במחקר ופיתוח.

חברת יוניק הנדסה ומיזוג אוויר, נוסדה בשנת 1987 כיצרנית פתרונות מיזוג אוויר מתקדמים. החברה מספקת מוצרי מדף וכמו כן מפתחת, מעצבת ומייצרת פתרונות בהתאמה אישית לשווקים המסחריים, התעשייתיים והפרטיים. מאז היווסדה צמחו מכירות החברה בקצב שנתי של כ – 20 אחוז אודות להרחבת סל המוצרים ופיתוח טכנולוגיות חדשניות.

יוניק מספקת יחידות מיזוג למשרד הביטחון, חברת החשמל, רפאל, בנקים רשתות שיווק ועוד. כמו כן עובדת החברה על פרויקטים רחבי היקף ברחבי העולם ביניהם הקניון הגדול במזרח אירופה הנבנה בימים אלה ע"י קבצת אפריקה ישראל בבוקרשט.

לפרטים ומידע נוסף: 09-7498707, Hitachi@unique-eng.co.il


פי.סי.חץ