קורטק הרחיבה פעילותה ב-3 הרבעונים הראשונים של 2009

קורטק הרחיבה פעילותה ב-3 הרבעונים הראשונים של 2009

בשנת תשס"ט סיפקה מגוון רב של פתרונות קירור בתפוקה של למעלה מ- 12,000 טון קירור והמגמה נמשכת אל תוך 2010

אלון גני

בחברת קורטק, מהמובילות בישראל להשכרת צ'ילרים, גנראטורים ומערכות מיזוג אוויר, הורגשה השנה פעילות רבה. במוקד ה"קו הקר" של החברה, 1-800-800-299 התקבלו קריאות רבות, אשר נענו במהירות ובמקצועיות על ידי מנהלי החברה וצוותי הטכנאים. במשך השנה החולפת השכירה קורטק בתחום התעשייתי והמוסדי למעלה מ- 12,000 טון קירור. מספר רב של הקריאות והלקוחות חסויים, בשל בטחון שדה. לפניכם מעט מהמקרים האחרונים שטופלו ביעילות ע"י החברה כפי שסיפר ל-Cool Air עופר ננצל, מנכ"ל משותף בחברה.
 
אנרג'י – מנהלי מרכז האנרגיה של קריית הממשלה פנו לחברת קורטק בעקבות קריסת מערכות מיזוג האוויר הקבועות, בתפוקה של 1,500 טון קירור, הממזגות דרך קבע את הקריה. מנהלי קורטק התגייסו מיד נוכח הקריאה הבהולה, ותוך 16 שעות מרגע ההזמנה כבר עמדו במקום 800 טון קירור חלופיים, שהוסעו על גבי שבעה סמיטריילרים והונפו על ידי מנוף עגורן למיקומם המדויק, בשל הצפיפות במקום. כמו כן הובאו אל קריית הממשלה כ- 540 מטר של צנרת גמישה, וכן מספר רב של מחברים מהירים ומתאמים לצנרת הראשית בבניין, על מנת שההקמה תהיה זריזה ויעילה. 800 טון הקירור שהובאו אל הקריה כמערכת החלופית היו מורכבים מחמישה צ'ילרים וחמישה גנראטורים. לכל צ'ילר הוצמד גנראטור, כך שיחד הם היוו מערכת עצמאית שניתן לטפל בה באופן נפרד, לייעול העבודה ולהתאמה מרבית לבקשות המנהלים בקרית הממשלה. 

מלון דניאל בים המלח -  אמצע הקיץ הוא שיא העונה במלון דניאל וכל חדריו מלאים בנופשים, בתפוסה מלאה. דווקא אז קרסה במקום מערכת מיזוג האוויר הקבועה ומנהלי המלון מיהרו להתקשר לקורטק, בבקשה לסיוע מהיר. 24 שעות מרגע הקריאה כבר עמדו במלון דניאל אי שם בים המלח צ'ילרים בתפוקה של 300 טון קירור, אשר החליפו את המערכת הקבועה, לרווחת הנופשים במלון. מנהלי המלון מיהרו אף הם לשחרר אנחת רווחה, כיוון שמלון ללא מיזוג באמצע הקיץ, ועוד בים המלח, עלול לספוג ביטולים, תלונות והפסדים כספיים רבים. או אז החליטו פרנסי המלון להחליף את מערכת מיזוג האוויר הקבועה שקרסה, ולא תפקדה כראוי עוד לפני הקריסה, במערכת מיזוג אוויר חדשה. וכך, ללא הוצאות נוספות ומיותרות, המשיכה לעבוד במלון מערכת מיזוג האוויר החלופית של חברת קורטק, אשר סיפקה את הפתרון המלא לטובת הנופשים, עד שנקנתה והוכנסה לעבודה מערכת מיזוג האוויר החדשה.

למפעל במרכז הארץ העוסק בתעשיות ביטחוניות לייצוא, נדרשו תנאים מדויקים של טמפרטורה ולחות מסוימים למען תהליך הייצור. חברת קורטק הציבה במקום צ'ילרים בתפוקת קירור של 230 טון קירור, תוך שמירה על סודיות וחשאיות רבה. המבצע הוגדר בהצלחה כאשר מערכות הקירור של קורטק שמרו בדיוק רב על הטמפרטורה והלחות המבוקשים, לאורך הזמן הנדרש.
.

קיבוץ סאסא – לרגל 60 שנה לקיבוץ סאסא, החליטו חברי הקיבוץ לערוך אירוע חגיגי ולהזמין את כל תושבי הקיבוץ, על בניהם, בנותיהם וטפם, לשמחה. אולם המופעים של הקיבוץ, 500 מטר מרובע, אינו ממוזג דרך קבע ולכן ביקשו חברי הקיבוץ מחברת קורטק למזג את האולם לטובת האירוע. 100 טון קירור, 2 מזגנים וגנראטור אחד, כולל תשתיות חשמל וציוד נלווה הובאו למקום, ומיזגו את האולם החגיגי, באמצע חודש אוגוסט, בתפוסה מלאה. מיותר לציין כי השמחה היתה בשיאה.

ננצל מוסיף "מגמת ההתרחבות רק הולכת וגוברת: המודעות של קהל היעד לאפשרות של השכרת קירור ומיזוג אוויר הולכת וגדלה ואנחנו מרגישים זאת ביום-יום. יותר ויותר לקוחות מבינים שכדאי להם לשכור מערכת קירור או מיזוג אוויר כדי להחליף מערכת שקרסה באופן זמני, במקום לסגור קו ייצור, ושכדאי להם לשכור מערכת מיזוג אוויר לאירוע של יומיים במקום להשקיע במערכת קבועה וכן הלאה. בגלל המודעות והעלייה בביקוש, אנחנו נערכים בהתאם ובשנה הקרובה קורטק מתחייבת להמשיך ולספק את השירות האמין והמקצועי ביותר תוך התרחבות והתחדשות מתמדת על מנת לענות על הצרכים ההולכים וגדלים".

למידע נוסף www.kortec.co.il  052-3200034/5


פי.סי.חץ