גישה חדשה באחזקה

גישה חדשה באחזקה

תוכנית החוזים הנבחרים של טריין לשנת 2010

טל שקד

הטכנולוגיות המסייעות לנו לשפר את איכות חיי היומיום שלנו, החל מהצפייה בטלוויזיה בפורמט HD ועד לשימוש בבדיקות הדמיה דיגיטליות רפואיות, הן עדות ממקור ראשון כיצד התקדמות הטכנולוגית יכולה לשנות את הדרך שבה אנו חיים את חיינו ועושים את העבודה שלנו.

גישה מסורתית לתחום האחזקה – שימוש בטכנולוגיה לשימור רמת ביצוע
עד היום, גישת האחזקה המסורתית התבססה על ביצוע משימות מוגדרות שירות יחד עם השימוש בלוח קלנדרי או מוני שעות בכדי לקבוע את תדירות וסדירות השירות. פעולות השרות מתוככנות לשמר רמה סבירה של ביצועי הציוד, אך תמיד היה נתוק בין איך המערכות פועלות בפועל בהשוואה לרמה שתוכננה להם במקור מול תדירות והקפדה על פעולות האחזקה. לדוגמא, באופן מסורתי, ביצוע תוכנית התחזוקה בפועל נמדדה בפרמטרים של האם בוצעו משימות שונות בזמנים מסויימים אם לאו לעומת האופן בו המערכות והרכיבים פועלים בפועל ביחסות ל יעילות, תפוקה וביצועים.
היום, הטכנולוגיה מאפשרת לנו לקבוע סטנדרטים המחייבים את המערכות והרכיבים לספק ולהבטיח תחזוקה המבוססת על ביצועים בכדי לשמר על נצילות מתמדת. 

מבחינה קטגורית ישנן שלוש גישות לאחזקה:
1. אחזקת שבר הידועה גם בשם "אחזקה ריאקטיבית" היא בפועל העדר תוכנית תחזוקה. בדרך כלל היעילות ורמת הביצועים נפגעים די מהר, אורך החיים של הציוד קצר ועלות ביצוע תיקונים במצב של כשל או כמעט כשל, היא גבוהה בהרבה.
2. אחזקה מונעת מתייחסת לתזמון המסורתי של משימות תחזוקה. כנוהל מסורתי, היא כוללת משימות מוגדרות אשר עשויות להיות מומלצות או לא על ידי יצרני הציוד, ואשר יש לבצע אותם במרווחי תדירות מוגדרים מראש.
3. אחזקת חזויה המכונה גם "תחזוקה מונחת אמינות" ומתייחסת אל השימוש בבדיקות, טכנולוגיות חיזוי ואבחון בכדי לקבוע את צרכי התחזוקה. אחזוקה חזויה לפעמים נקראת, או ביתר דיוק משתלבת, עם אחזקה פרואקטיבית (proactive maintenance). גישה זו כוללת בתוכה הגדרה של תכונות המאפיינות את רמת הביצועים שברצוננו להשיג באמצעות תוכנית האחזקה.

תוכנית החוזים הנבחרים של חברת Trane מעניקה לך את הגמישות לבחור בתוכנית התפורה לפי צרכיך, העסק שלך והאפליקציה שלך. הם תוכננו לספק יעילות מירבית בפעולת המתקן, הארכת חיי המערכת ולסייע לך לצמצם בהוצאות. כל בעיה תהיה מזוהה לפני שהיא עלולה לתת את השפעתה על הצרכנים או בית העסק. אתה בוחר את רמת הכיסוי ואילו שירותים וחלקים ברצונך לכסות.

כיצד הנך יכול להשתמש בתוכנית הפעולה של החוזים הנבחרים של טריין
חברת Trane Israel יכולה לעזור לך לבחור תוכנית תחזוקה המבוססת על הגישה הבאה:
* ביקורת בסיסית ואבחון בכדי לקבוע גורמים קריטיים כגון: ליקויים ביצוע, "פערים" שעלולים לעורר דאגה בנוגע לירידה ברמת הביצועים, נוהלי אחזקה ובדיקות והליכי אבחון.
* בחר ברמת החוזים הנבחרים של טריין המתאימה לצרכיך.

חברת טריין ישראל מורכבת מצוות של מומחים אשר יכולים לבצע שירותים מורכבים כולל תחזוקה, שדרוגים ושיפוץ. צוות זה הוא היועץ המהימן שלך לסייע לך לקבל את ההחלטות הנכונות בנוגע לצרכים של הבניין שלך בזמנים קשים אלה, כאשר להחלטות ההשקעה יש משקל יותר קריטי.


הכותב הנו מנהל מכירות בכיר בחברת טריין ישראל. למידע נוסף: 03-9420800











פי.סי.חץ