חברתEmerson  מציגה חידושים ייחודיים

חברתEmerson מציגה חידושים ייחודיים

לכנס שערכה החברה הגיעו נציגים של כל הגורמים המובילים בענף: מהנדסים ויועצים, נציגי רשתות המזון הגדולות וחנויות הנוחות, קבלני קירור וטכנאים מובילים

אלון גני

חברת Emerson Climate Technologies הינה מהמובילות בעולם בתחום הציוד לתעשיית הקירור ומיזוג האוויר. כחלק מהמובילות בתחומה מקיימת החברה ימי עיון לצרכי הצגה והדרכה של הפיתוחים והמגמות המתחדשים בתחום זה.


    שלושת המרצים [מימין לשמאל]:
משה בלוך, רוברטו הלנה, צביקה פלג

במפגש שהתקיים בשבוע האחרון של נובמבר הציג צבי פלג, מנהל השיווק והמכירות של המשרד הישראלי, כמה נתונים מעניינים במיוחד: "היקף המכירות של החברה בשנה החולפת היה כ-25 מיליארד דולר. זהו נתון מרשים ע"פ כל קנה מידה, כשלשוק הישראלי אנו מספקים מוצרים מתריסר מפעלים שונים של החברה הפרוסים ברחבי העולם". החברה אינה שוקטת לרגע על הצלחותיה ומתמידה להרחיב כל העת את מגוון המוצרים המשווקים.
אל מדחסי Copeland  המוכרים שכוללים מדחסים חצי סגורים, מדחסים סגורים בוכנתיים וכמובן מדחסיScroll , נוספו עתה, תודות למסע הרכש של החברה, מדחסים גדולים של חברת VILTER הידועה במדחסים הבורגיים לקירור תעשייתי. תוספת זו מציבה אתEmerson  כחברה היחידה בעולם שיכולה לספק מדחסים מתפוקה שנעה מ 1/10 כ"ס ועד ל-1600 טון קירור.

רכישה משמעותית נוספת היא של חברתDixell . הצטרפותה של Dixell מאפשרת ל-Emerson  לחזק את קו מוצרי האביזרים שלה ולתת פתרונות מושלמים גם בתחום הבקרה האלקטרונית.
 
מר רוברטו הלנה, המנהל הטכני של אזור המזרח התיכון ואפריקה, שהגיע כמרצה אורח לרגל יום העיון, הציג את סדרת יחידות עיבוי ZX. סדרה זו שהותאמה במיוחד לאקלים חם מיועדת לקרור ולהקפאה עד מינוס 400. היחידות מגיעות עם מדחסיScroll  המותאמים במיוחד ליחידות אלה, מערכת אלקטרונית המאפשרת בקרה מושלמת אשר כוללת בין היתר יכולות ויסות מהירות המאוורר ואבחון מדויק במקרה של תקלה. הודות לכך, יחידות העיבוי הן אמינות, יעילות ושקטות במיוחד.
רוברטו הציג ניסוי שטח שנערך בחנות נוחות של תחנת דלק בדובאי בקיץ כאשר הטמפרטורות ביום הגיעו עד 480.! נתוני צריכת האנרגיה שנמדדו בניסוי הוכיחו שיחידות ZX הן יעילות בכ25%-30% יותר מכל יחידה מוכרת אחרת.
בהמשך, נסקרו מערכות הבקרה האלקטרוניות המתקדמות של DIXELL אשר הוצגו ע"י מר משה בלוך מחברת טרמוליין, המשמשת כערוץ השיווק והמכירות של DIXELL בישראל.
 
בלוך סקר את מוצרי החברה עם דגש על מוצרים המיועדים למערכות הקירור השונות: מבקר פשוט למקרר בודד, דרך מערכת המיועדת לשליטה, בקרה ותחזוקה של מספר חדרי קירור, ועד לבקרים לחדרי מכונות השולטים על מעמד של מדחסים ומיועדים לבקרת התפעול ולמעקב ושינוי של פרמטרים שונים ואבחון תקלות תוך שימוש בגישה מרחוק באמצעות תקשורת אינטרנט.

לסיכום הציג צבי פלג את מערכת התמיכה המקיפה שמעמידה חברתEmerson Climate Technologies לרשות ציבור המשתמשים במוצריה: אתר אינטרנט, תוכנתsELECT 7  התומכת בשפות רבות כמו גם עברית ורוסית ומיועדת לבחירת מדחסים, יחידות עיבוי ואביזרים, ושירות לקבלת תמיכה טכנית במוצרי החברה בשיחת חינם מישראל לטלפון: 1-809-448548 .

 


פי.סי.חץ