חדש בגפת אנרגיה: מחממי מים להסקה מרכזית בבתים

חדש בגפת אנרגיה: מחממי מים להסקה מרכזית בבתים

חברת גפת אנרגיה, המייצרת ומוכרת תנורי הסקה אקולוגיים וידידותיים לסביבה, מציעה פתרון חימום נוסף: מחממי מים המיועדים להסקה מרכזית בבתים באמצעות חימום תת רצפתי או רדיאטורים, וגם משמשים לחימום מים ואוויר בתעשייה, בבריכות ובחקלאות.

יותר ויותר אנשים מצטרפים לחזון האקולוגי ומבקשים להשתמש באנרגיה חלופית. גם בתעשייה ובחקלאות מבינים את החשיבות שבשימוש באנרגיה חלופית ושמירה על איכות הסביבה, יחד עם שיפור הרווחיות

"מחממי המים שלנו פועלים על עקרונות האנרגיה הירוקה" מסביר ערן עברון, מנכ"ל גפת אנרגיה מתחדשת. "ראשית אנו מעבדים חומרי בעירה שהופקו מתעשיית המזון, החקלאות והעץ והיוו למעשה פסולת ומטרד. חומרים אלו הופכים לתחליף זמין ונקי לחומרי בעירה מזהמים, וללא תלות במחירי הנפט או בייבוא חיצוני. בנוסף, פיתחנו מכשירים שישרפו את חומר הבעירה האקולוגי בצורה מיטבית וחסכונית. ניתן לשלוט על טמפרטורת המים בטווח של 30-90 מעלות צלזיוס, ובמכשירים ייעודיים – ליצר קיטור ואויר חם".

מחממי המים הביתיים מניבים הספק של 40,000-70,000 קילו קלוריות לשעה ובמכשירים התעשייתיים ההספק גבוה בהרבה. חומר הדלק החלופי מספק חימום איכותי, החוסך עשרות אחוזים בהוצאות החימום ותורם לשמירה על איכות הסביבה. תפוקת האנרגיה הגבוהה, העלות הנמוכה והמחויבות לאיכות הסביבה, גורמים למוצרים של גפת להיות פתרון תחרותי לצורכי חימום של תהליכים בתעשייה, בחקלאות ולטובת חימום בריכות.

מחממי המים של חברת גפת אנרגיה מתחדשת פועלים כיום בבתים פרטיים בכל רחבי הארץ, כמו גם בבתי עסק ומפעלים ביניהם בתי בד, בהם משמשים המכשירים לחימום במסגרת תהליך הפקת שמן ושטיפת מכונות.


פי.סי.חץ