הובלה זולה וזמינה

הובלה זולה וזמינה

יצירת חיבור מיטבי בין משאיות למטענים להוזלת עלויות השינוע

בשנת 1976 הגה מוטי הוד, שהיה מפקד חיל-האוויר, רעיון להוזיל את עלות הטסת התוצרת החקלאית הטריה מישראל לאירופה באמצעות הטסת מטענים חוזרים מאירופה לישראל, באותם מטוסים שהובילו את הפלפלים הוורדים והסייפנים לאירופה.

עד הקמת קא"ל, חברת המטענים החדשה שהוקמה לשם כך, היו מטוסי המטען של אל על שבים לישראל ריקים, והיו מחייבים את החקלאים בעלות הטיסה הריקה. קא"ל הפחיתה את התעריפים לחקלאים והחלה להטיס לישראל מכוניות, מכונות, ציוד חקלאי, חומרי גלם ועוד.
קא"ל היא win-win game, שבו הכול זוכים: החקלאים הוזילו את התוצרת, האירופאים נהנים מתוצרת מוזלת ומגדילים את הביקושים, יבואנים נהנים מהטסת מטענים מוזלת, והלקוחות נהנים מקבלה מהירה וזולה של מוצרי היבוא. למרבה הפלא, גם אל על נהנית, משום שמספר הטיסות שהיא מחכירה לקא"ל גדול יותר ממספר הטיסות שהפעילה בעצמה.

רעיון דומה ביישום יבשתי ומקומי החלה ליישם בימים אלה "הובלה בקליק". הרעיון הוא למלא את המשאיות השבות ריקות במטענים מאתרים סמוכים לאתר הפריקה.

"איך לא חשבו על זה קודם?" מתפלאת מורן חבקוק, מנהלת התפעול של היזמות החדשה. "הרי לפי ממצאי סקר שנערך בין חברות ההובלה, כמעט חצי מן המשאיות והרכבים המסחריים חוזרים ריקים או עמוסים בחלקם. עוד מתברר כי עיקר ההפצה והשינוע בישראל מתבצעים בשעות היום המוקדמות ואילו אחר הצהריים הובלת המטענים דלילה".
 
עובדות אלה הובילו למסקנה כי קיים צורך בהקמת חברה, שתחבר בין אותן משאיות הפורקות מטען בשעות היום המוקדמות לבין מטענים שניתן להסיעם בשעות אחר הצהריים ונמצאים בסמיכות לאתר הפריקה או יעד הסחורה. "הובלה בקליק" יוצרת את הקליק בין המשאית הפנויה לבין המטען הממתין. משאית פנויה פירושה משאית מתאימה במאפייניה למטען: גודל משאית, נפחה, סוג הארגז ומידת התאמתו למטען.
  
"קליק כזה" אומרת מורן חבקוק, "מייצר הובלה זולה וזמינה שממנה נהנים שני הצדדים: הלקוח מקבל הובלה זולה יותר מהובלה רגילה וחברת ההובלה מנצלת את המשאית ניצול מלא בלא תוספת עלויות של ממש שהרי המשאית חוזרת ממילא אל תחנת היציאה שלה או נוסעת ריקה מרחק גדול לשם הטענת מטען חדש".

הדרישה לשירות כזה קיימת בכל תחומי העסקים ובכל רחבי הארץ. לכן שירות "הובלה בקליק" נבנה כך שייתן מענה לדרישה זו.

לרשותנו משאיות ורכבים מסחריים מגדלים וסוגים שונים ובפריסה ארצית.

פעילות "הובלה בקליק" מבוססת על איתור עסקאות במשך כל שעות היממה והתאמת מוביל זמין למטען הממתין להובלה תוך שמירה והקפדה על דרישות הלקוח המפורטות טרם ביצוע ההובלה. חברה או מוביל שיש להם הזמנה להובלת מטען, מספקים את נתוני ההובלה ומבקשים באמצעות אתר האינטרנט אותו מפעילה החברה הצעה להובלת המטען המתאים מבחינת המיקום, הגודל, המשקל, הנפח ואופי המטען. דרישה זו נקלטת במערכת ומעובדת לכדי הצעה הטובה ביותר האפשרית והיא נשלחת ללקוח בדרך המועדפת עליו- במייל/פקס בצירוף המחיר. "הובלה בקליק" משמשת כגורם היחיד הבא במגע עם הלקוח הסופי, והאחראית הבלעדית לביצוע ההובלה.

שירות הלקוחות הינו הנושא החשוב ביותר בחברת "הובלה בקליק", לכן הלקוח מקבל ליווי מלא לאורך כל התהליך, החל מקליטת הבקשה באמצעות האתר, דרך שיחה טלפונית ע"י מוקדן לסגירת העסקה, ועד לבדיקת ביצועה המלא של ההובלה.

המערכת קולטת כמובן גם בעלי משאיות היוזמים פניה אליה ומציעים משאית הפנויה להובלת המטען כמטען חוזר.

"הובלה בקליק" הינו מיזם חדשני ומרענן המבצע את ההובלה במקצועיות ובאחריות.
לפרטים ומידע נוסף: 072-2222300


פי.סי.חץ