קשת של מזגנים

קשת של מזגנים

חטיבת המזגנים של אלקטרה מוצרי צריכה הציגה את סדרת הקיץ הצבעונית: אלקטרה ART

משה שלו

במסיבת עיתונאים חגיגית השיקה קבוצת אלקטרה מוצרי צריכה את הסדרה של מזגני אלקטרה ART שכוללת, לראשונה, גם 10 צבעים מרהיבים התואמים את טעמו של הצרכן הישראלי.

יגיל וויט - סמנכ"ל

פתח את המפגש יקי ודמני, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, שציין כי החברה היא נכדה של אלקו אחזקות ומובילה בתחום מוצרי החשמל והתקשורת בישראל. אלקטרה סיימה את שנת 2009 עם היקף מכירות של כ- 2.5 מיליארד ש"ח החברה פועלת באמצעות שלושה מגזרים עסקיים: מגזר מוצרי הצריכה העוסק בין השאר בייצור, יבוא, מכירה, הפצה ושיווק של מזגנים ומוצרי חשמל לבית תחת המותגים אלקטרה, אלקו, פיליפס, סאוטר, מילה וליבהר; מגזר הרשתות הקמעונאיות בו פועלות 3 רשתות מתמחות למכירת מוצרי חשמל: שקם אלקטריק, סנסור ומחסני חשמל; מגזר תקשורת ומחשבים, בו פועלות חברת ברס-אלקטרה, המפיצה את המכשירים הסלולאריים של סוני אריקסון בישראל וחברת "אלקטרה מחשבים", המפיצה בין היתר גם את המחשבים הניידים של Lenovo, Dell, Acer ו-Hasee וכרטיסי הזיכרון של Kingston. לכלל מוצריה ולכ-1.5 מיליון לקוחותיה מעניקה אלקטרה שירות באמצעות מערך שירות מקצועי ומיומן ביותר, המונה מאות טכנאים בפריסה ארצית, המצויד באמצעים הטכנולוגיים מהחדישים ביותר.

מימין דרור ריזנברג מנהל השיווק ויקי ודמני המנכ"ל

"אוהבים את הצבע"
יגיל וויט, סמנכ"ל ומנהל חטיבת  מיזוג אוויר באלקטרה מוצרי צריכה, חשף את המזגנים  הצבעוניים וציין כי אלקטרה מוצרי צריכה, המובילה את שוק המזגנים בישראל, משיקה לראשונה בארץ סדרת מזגנים צבעונים תחת השם אלקטרה ART.

סדרת מזגני אלקטרה ART כוללת 10 צבעים שונים שנמצאו תואמים את טעמו של הצרכן הישראלי ועונים על הצורך של עיצוב הבית והפיכת המזגן, בנוסף על הערך הפונקציונאלי שלו, לפריט עיצובי לגיטימי.
השקת מזגני אלקטרה ART תלווה בקמפיין פרסום רחב היקף אשר יכלול: טלוויזיה, עיתונות, אינטרנט ופעילות בנקודות המכירה באמצעות משרד הפרסום אדלר, חומסקי & ורשבסקי 
בהיקף של כ-2.5 מיליון ש"ח.
 "כחברה שמובילה שינויים טכנולוגים חדשות לבקרים ומביאה ללקוחותיה את הפתרונות הטובים ביותר בסטנדרטים הגבוהים ביותר, זיהינו את הצורך של הפיכת המזגן לפריט מעוצב, המשתלב עם התכנון הדקורטיבי של הבית הישראלי וכמענה לצורך זה בחרנו להשיק את סדרת אלקטרה ART. ממחקרים שערכנו עולה באופן ברור, שהצרכן הישראלי בעל מודעות עיצוב גבוהה ומחכה בציפייה לבשורת העיצוב גם בתחום המזגנים. סדרת אלקטרה ART נותנת מענה ראוי לטעמו של הצרכן הישראלי. כל צבע בסדרה נבדק ונבחן מחקרית על מנת לתת ללקוחות את מגוון הצבעים הנכון. אנו נמשיך לחדש ולהביא ללקוחותינו את הפתרונות המתקדמים ביותר גם בזירה הטכנולוגית וגם בזירת העיצוב".

 הצבעים הנבחרים
במסיבת העיתונאים נמסר כי, ממחקרים שערכה אלקטרה מוצרי צריכה באמצעות מכון המחקר "כלים שלובים" בבעלות ד"ר דורון בן שאול, עולה באופן ברור כי:
• הצרכן הישראלי הוא בעל מודעות עיצוב גבוהה, מחכה בציפייה לבשורת העיצוב גם בתחום המזגנים.
• 76% מהצרכנים ציינו כי קו המזגנים הצבעוניים מוצא חן בעיניהם ואף מוכנים לשלם פרמיה עבורו.
• עוד צוין, שעם תוספת הצבע הפך המזגן לפריט נוכח בעל ויטאליות ושיק.
• בחלוקה לחדרי הבית השונים, עלה כי הצבעים הנבחרים לסלון הם: קרם שמנת, אפור כהה ושחור. בחדר שינה הישראלים ייבחרו לבן ותכלת בהיר ובחדרי הילדים נשמרה החלוקה המסורתית של תכלת וורוד.

 מזגני הקיץ של אלקטרה ART
סדרת מזגני אלקטרה ART כוללת 10 צבעים המשתלבים בעיצוב החדר.
למזגני אלקטרה ATR שלט רחוק ידידותי וקל להפעלה, חזית מתפרקת בנוחות ובמהירות לניקוי קל, טיימר המאפשר לקבוע הפעלה וכיבוי אוטומאטיים בשעה קבועה מראש, SLEEP - שולט על פעולת המזגן בלילה ומונע מיזוג יתר, לשינה נוחה, אפשרות חיבור לשעון שבת, Auto Restart  - שמירת נתוני ההפעלה של המזגן במקרה הפסקת חשמל, I Feelחיישנים בשלט רחוק מעדכנים את המזגן על הטמפרטורה בסביבה ומאפשרים להתאים אותה באופן מדויק.
המחירים המומלצים לצרכן: אלקטרה ART 10 (BTU/h 9,400) – 2,100 ש"ח, אלקטרהART 14 (BTU/h 12,000) – 2,300 ש"ח. אחריות לשנה. המחיר אינו כולל התקנה ו/או הובלה.

 שוק מיזוג האוויר בישראל
הדוברים במסיבת העיתונאים מסרו מידע על היקף המכירות הגדול של אלקטרה בישראל.
שוק מיזוג האוויר בישראל מוערך בכ-420 אלף יחידות בשנה בהיקף כולל של כמיליארד וחצי ₪. אלקטרה מובילה עם נתח שוק של כ-46%, כשלאחריה תדיראן (כ-25%), טורנדו (כ-11%), LG (כ-8%) ואחרים. אחוז החדירה של מזגנים בשוק הישראלי עומד על 92%.
אלקטרה מובילה גם עם מזגני אינברטר. בשעה שחלקם של מזגנים חדישים אלה חוסכי החשמל בשוק הכללי הוא 8 אחוזים בלבד, חלקם במכירות של אלקטרה הוא 12 אחוזים ויותר.


פי.סי.חץ