חברת פי. סי. חץ מפעילה מרכז שירות חדש

חברת פי. סי. חץ מפעילה מרכז שירות חדש

"המילה האחרונה" בניהול ולוגיסטיקה בתחומי מיזוג האוויר

חברת פי. סי. חץ עומדת בימים אלה בסימן התפתחות המבטיח הרחבה והעצמה בכל תחום הנוחות ללקוחות, מענה מהיר לצרכיהם, שליטה במלאי החברה וגם... אפשרות חניה נוחה. כל זאת, במסגרת המעבר למרכזה החדש של החברה, הממוקם ברחוב הסדן באזור התעשייה בחולון.
"המרכז החדש, על מחסניו, משרדי הניהול, הנוחות הלוגיסטית, המחשוב המתקדם ואפשרויות החניה שלו, הוא ללא ספק State of the Art" מציין יוסי מתתיהו, מנכ"ל החברה.


אלפי פריטים
בשיחה עם  יוסי, הוא ציין כי המרכז החדש עונה על הצרכים והאתגרים שבשליטה ואספקה מהירה ואמינה של אלפי המוצרים, חלקים ורכיבים שהיא משווקת. מדובר אלפי פריטים של מוצרי החברות המובילות בעולם לכל נושאי מיזוג אוויר, אוורור וקירור לתחום הרחב של מפעלי תעשייה, מוסדות ציבור, רשתות שיווק, חנויות, בתי חולים ועוד.
כיום מחסניה ומשרדיה של החברה ממוקמים באזור התעשייה בחולון ועם לקוחותיה נמנים הגופים העסקיים הגדולים בארץ כמו: חברת חשמל, משרד הביטחון, התעשייה האווירית, טבע, קוקה קולה, תנובה, שופרסל, אל-על, שטראוס, תנה תעשיות, נסטלה, מנוליד-חירות, הריבוע הכחול ועוד.

התמחות מקצועית
החברה מתמחה במציאת פתרונות ייחודיים בתחומי הקירור, מיזוג האוויר והאוורור, כאשר הדבר נעשה בסיוע האנשים הטכניים מהמובילים בתחומם. כיום, פי. סי חץ הנה אחת מהחברות המובילות בארץ באספקת פתרונות בתחומים האמורים, תוך שיתוף פעולה הדוק עם מהנדסים, יועצים, מתכננים, קבלני ביצוע, כמו גם מנהלים בחברות בתחומי הטיפול באיכות האוויר.

פתרונות משולבים
לרשות כל אלה מעמידה החברה צוות של אנשי מקצוע, שביחד עם הגורמים הללו יוצרים פתרונות לתחומים מגוונים מאד כמו טיפול באוויר, מיזוג אוויר חסכני, קירור של חדרי מכונות ומחשבים ועוד.


עדכון יומי של סל המוצרים
נוכח הדינאמיות הרבה וההיצע המתחדש בתחומי הטיפול באוויר, דואגת החברה לעדכן מדי יום את אתר האינטרנט שלה, כולל רשימות המוצרים והחידושים. וכך, בנוסף לקטלוג כללי מציגה החברה רשימת קטלוגים/מידע טכני בתחומים שונים ומגוונים.
"השוק הישראלי הדינמי מאד, צורכי הטיפול הנכון באוויר, האתגרים של התעשייה, המסחר ומוסדות הציבור המתקדמים מחייבים אותנו לתת מענה מקצועי צמוד ואמין למאות הלקוחות שלנו. אנו עושים בזאת במיטב המקצועיות ואני בטוח כי במרכז החדש שנפעיל בקרוב יזכו הלקוחות לסוגיהם לשירות ברמה הגבוהה ביותר המגיעה להם בהחלט", מציין יוסי.
למידע נוסף: 03-5582324


פי.סי.חץ