מפוחי ebmpapst - מוצר השנה בתחום הקירור

מפוחי ebmpapst - מוצר השנה בתחום הקירור

השופטים בתחרות דירגו את המפוחים של החברה הגרמנית במקום הראשון והגדירו אותו כ"עוד מוצר חדשני מחברה שמבינה את צרכי תעשיית הקירור".

מגזין rac הבריטי הגדיר את המפוחים החדשניים למאיידים של חברת  ebmpapstכמוצר השנה בתחום הקירור מתוך שורה ארוכה של יצרנים ומוצרים.

השופטים בתחרות דירגו את המפוחים של החברה הגרמנית במקום הראשון והגדירו אותו כ"עוד מוצר חדשני מחברה שמבינה את צרכי תעשיית הקירור". השופטים אהבו את העובדה שמנוע ה-IQ  החדשני,  המניע את המפוחים, מסוגל להתאים הן למערכות קירור חדשות והן כתחליף למערכות קיימות ישנות. אך הדבר שהשפיע על החלטתם של השופטים באופן העמוק ביותר וגרם להם להכתיר את המוצר במקום הראשון, היתה העובדה שמהנדסי חברת ebmpapst הצליחו לגרום למנוע החדשני של המפוח לספק את אותם הביצועים של קודמיו עם 70 אחוז פחות צריכת אנרגיה.

היצרן מספר כי המנוע החדש פותח על בסיס טכנולוגיית ה- EC, פורצת הדרך בתחום צריכת החשמל, ומאפייניו שודרגו על מנת להגיע לנצילות הגבוהה שאנו עדים לה כיום. המנוע החדש עובד בטמפרטורות נמוכות יותר מקודמיו ובהספקים חשמליים נמוכים יותר (W8 לעומת W29). שילוב של מגנטים קבועים בגוף המנוע עם יחידות בקרה מתוחכמות בעלות מיקרו-פרוססורים, מביאות את מנוע ה-IQ לראש הרשימה בנצילות חשמלית ואנרגטית.

הפחתה משמעותית זו בצריכת האנרגיה מביאה, על פי טענת החברה, להפחתת הוצאות של 221£  (ע"פ עלויות החשמל בבריטניה), בחשבון החשמל לכל מפוח. חיסכון ניכר זה, הן בחשמל והן בכסף, הוא כנראה מה שהביא את השופטים להכריז על המוצר כמוצר השנה בתחום הקירור והגדירו כלשונם כ"מוצר פשוט עם פוטנציאל אדיר".
למידע נוסף: אחים פולק 03-9191035


פי.סי.חץ