אלכסנדר שניידר תפיץ את מערכת LiveImaging של סינפסנס

אלכסנדר שניידר תפיץ את מערכת LiveImaging של סינפסנס

חברת אלכסנדר שניידר בע"מ מתמחה במתן פתרונות איכותיים לתשתיות ולהקמת חדרי מחשב, ומערכות היי-טק באמצעות מוצרים מובילים טכנולוגית.

מערכת ה LiveImaging פותחה כדי להעניק למנהלי מרכזי המחשוב לדעת ולחזות באמצעות מפות ווידיאו את ביצועי התשתית הפיזית של חדר המחשב. חיישנים אלחוטיים המפוזרים בנקודות קריטיות בחדר המחשב אוספים נתוני טמפרטורה, לחות, זרימת אוויר וצריכת חשמל ומאפשרים למנהל לחזות בנתונים בזמן אמת באמצעות לוח מחוונים (Dashboard) מתקדם הכולל תצוגה תרמית של החדר. המערכת מאפשרת זיהוי מדויק של מוקדים בעייתיים של טמפרטורה, לחות וזרימת אוויר ולשפר את ביצועי מרכז המחשוב בתחומי יעילות אנרגטית ושרידות.

יגאל שניידר מנכ"ל אלכסנדר שניידר, אמר כי "מרכזי מחשוב רבים במגזר העסקי והממשלתי סובלים ממצוקה של חום והספק. התשתית הפיזית מתקשה לעמוד בהספקים הנדרשים על ידי מחשוב מתקדם. למנהל מרכז המחשוב נדרשת היכולת לדעת היכן נקודות החום המסכנות את ביצועי מרכז המחשוב, והיכן ניתן לשפר את היעילות האנרגטית של חדר המחשב ועל ידי כך לחסוך כסף רב בהוצאות השוטפות". 
"מהיום יכול מנהל מרכז המחשוב בחברה לקבל באמצעים וויזואליים בזמן אמת מיפוי של ניצול ותפוקת תשתיות חדר המחשב מידע המאפשר להגביר את היעילות והחיסכון" מוסיף שלום אביטן מנהל חטיבת הדטה סנטר בחברת אלכסנדר שניידר. 

חברת אלכסנדר שניידר בע"מ מתמחה במתן פתרונות איכותיים לתשתיות ולהקמת חדרי מחשב, ומערכות היי-טק באמצעות מוצרים מובילים טכנולוגית, שירותי הנדסה ופתוח ותהליכים לוגיסטיים מתקדמים. מעטפת הפתרונות של החברה כוללת מגוון תחומים ובניהם: חדרי מחשב, שרותי לוגיסטיקה מתקדמים, אינטגרציה למוצרי לקוח ב- Turn-Key ונציגויות בלעדיות של היצרנים האיכותיים ביותר של קווי מוצרים בעלי תקנים המתאימים ללקוחות בתחומי הטלקום, דפוס דיגיטלי, מוליכים למחצה, הרפואה, התעשייה הביטחונית וקבלני המשנה.
למידע נוסף: 03-9668383


פי.סי.חץ