בתדיראן Carrier  מבינים איך אתה מרגיש

בתדיראן Carrier מבינים איך אתה מרגיש

החברה השיקה קו פתרונות רחב, חדש ובלעדי

חברת תדיראן Carrier המתמחה בייצור ושיווק פתרונות מיזוג אויר, השיקה לקיץ קו פתרונות רחב, חדש ובלעדי, כשהקונספט המוביל הינו מזגני תדיראן CARRIER מקררים במהירות את כל הבית, תחת הכותרת: "תדיראן Carrier מבינים איך אתה מרגיש".
רמי בן דוד, סמנכ"ל השיווק והמכירות של תדיראן Carrier אומר: "האסטרטגיה החדשה, מעמידה את הצרכים הפיזיים וההיבטים האמוציונאליים של הלקוח במרכז, כאשר נושא ה"תחושה" וההבנה, שתדיראן Carrier שותפה להן, נבחר כקונספט מוביל".
לדבריו: "הקמפיין מתמקד בתחושה שלנו כשחם בבית ו/או במשרד, והפתרון העיקרי לו אנו מייחלים הינו קירור מהיר ומיידי. באמצעות הקמפיין, אנו ממחישים את אפקט "מכת הקור" המיידית, שמעניקים מזגני תדיראן קרייר".
הקמפיין, בבימויו של יואב צפיר, ממחיש "את הסנסציה האולטימטיבית כאשר חוזרים מעוד יום קיץ ישראלי חם ולח, להיכנס לתוך הבית המחניק, להדליק את המזגן וליהנות מקור מקפיא ונעים המתפשט בכל הבית תוך שניות, הודות למערכת הקירור המיוחדת של מזגני תדיראן קרייר".
הקמפיין, שעלה בהשקעה של 5 מיליון שקל, נערך באמצעות משרד הפרסום "באומן בר ריבנאי" תחת הכותרת "תדיראן Carrier מבינים איך אתה מרגיש", וכולל: סרטוני טלוויזיה בערוץ 2, ערוץ 10 וערוץ 24, שילוט חוצות על גבי "בילד בורדס", על גבי גשרים ענקיים ברחבי הארץ, עיתונות ארצית ומקומית, אינטרנט ונראות כוללת לצד פעילות קד"מ ענפה, בנקודות המכירה ברחבי הארץ.
מסע הפרסום, המבוסס על 2 סרטונים הומוריסטים, בני 20 שניות האחד, גורמים לצופה להזדהות עם המאפיינים של תחושת החום והלחות בקיץ ומתמקדים בתוצאה של "אפקט הקור", באמצעות צילום של בחור הספון בביתו ובמשרדו, באפיסת כוחות, עקב תחושת החום הקשה, כאשר לפתע, נכנס מישהו ו"מנחית" על ראשו כאפה רצינית ואז ... נשמעת אנחת רווחה קולית וכייפית, הממחישה את ההקלה שבאה עם אפקט מכת הקור.
עוד מוסיף בן דוד: "הקמפיין מהווה המשך למהלך האסטרטגי שהחל בקיץ אשתקד, בו יצרה תדיראן Carrier שפה תקשורתית חדשה, התומכת בהעברת מסרים חדשניים בשוק פתרונות המיזוג בארץ, תוך התמקדות בקהלי היעד: הצרכן הסופי, הקהל המקצועי ורשתות החשמל".
לדבריו: "אסטרטגיה זו מחזקת ומבדלת את המובילות של המותג תדיראן Carrier בשוק המזגנים ומבליטה את המסרים של המותג בצורה ייחודית, העונה על הצרכים הרגשיים של כל קהלי היעד".


פי.סי.חץ