קומפקטי וסופר יעיל

קומפקטי וסופר יעיל

ebmpapst מרחיבה את קו מפוחי ה- Hyblade ומקטינה את קטריהם עד ל-300 מ"מ

במערכות מיזוג האוויר וקירור, משתמשים באופן תדיר במפוחים ציריים החשופים לשינויי טמפרטורה גבוהים ובמקרים מסוימים תנאי סביבה ועבודה קשים. יחד עם קשיים אלו, המפוחים המותקנים במערכות אלו נדרשים לעבודה מאומצת ביעילות גבוהה ובאמינות לאורך שנים רבות.

בשנים האחרונות חברת ebmpapst הגרמנית, פיתחה מפוחים ציריים חדשניים בסדרת ה-HyBlade לתחומים אלו ומאז הפכו לשם דבר בתעשייה מיזוג האוויר והקירור ונקלטו בהצלחה ובהערכה רבה בשוק זה בעולם כולו.

כמו ששם הסדרה מרמז, מפוחי הHyBlade החדשים משלבים בתוכם את התובנות האחרונות בתחום האווירודינמיקה. סדרת ה-HyBlade של ebmpapst מהווה את חוד החנית של היצרן מבחינת טכנולוגיה ויעילות אנרגטית. מדובר על מפוחים העשויים מחומרים מרוכבים המסוגלים להפיק זרימות אוויר גבוהות במשקל נמוך ובצריכת אנרגיה חסרת תקדים. הדבר מתאפשר תודות לתכנון אווירודינאמי ארוך שנים שבוצע במעבדות החברה שבגרמניה ושימוש חכם בחומרי המבנה מהם בנוי המפוח. בנוסף, כנפוני זרימה ייחודיים הבנויים ע"ג הכנפיים, מפחיתים באופן משמעותי מערבולות אוויר לא רצויות בין בית המפוח ללהבי המאוורר. אודות להפחתה זו, המפוח החדש מראה שיפורים אדירים הן מבחינת נצילות אנרגטית והן מבחינת רמות רעש.

חברת ebmpapst החליטה לרתום את הצלחת הסדרה והרחיבה את קו המוצרים שהיא כוללת. כעת, ניתן להשיג את מפוחי סדרת ה-HyBlade בגדלים שונים הנעים מ- 300 מ"מ ועד ל 990 מ"מ ועל כן מפוחי הסדרה מתאימים למגוון גדול ורחב יותר של שימושים ויישומים נוספים.

תודות לתכנון אופטימאלי ייחודי של מנגנון סילוק החום ממנוע המפוח, מפוחים אלו קומפקטיים יותר באופן משמעותי מקודמיהם. בגדלים החדשים החלפה של מפוחים קיימים במערכות מיזוג אוויר וקירור מעולם לא היה קל יותר.

מבחינת נצילות אנרגטית, מפוחי ה-HyBlade עולים על מתחריהם באופן מובהק וחד משמעי: שני מפוחי HyBlade בעלי מנוע EC וממוצע עומס של 60% (Duty cycle) מסוגלים לחסוך אנרגיה של 680 kW/H ו-408 ק"ג הפחתה בפליטת CO2 לשנה בהשוואה לפתרונות קונבנציונאליים אחרים.
המפוחים מגיעים במגוון מתחי הזנה המתאימים לשימוש בכל רחבי העולם ללא קשר אם רשת החשמל היא 50 או 60 הרץ.

 למידע נוסף: אחים פולק 03-9191035


פי.סי.חץ