א.גור סיימה בדיקות של טבליית Pan-Clean לטיפול במגשי מאיידים

א.גור סיימה בדיקות של טבליית Pan-Clean לטיפול במגשי מאיידים

הטבלייה הינה מוצר ייחודי למגשי הניקוז של מאיידים המונעת התפתחות עובשים ובקטריות הגורמות לזיהום האוויר הנפלט מהמזגן, סתימה של פתחי הניקוז והצפה של יחידות האיוד.

חברת א. גור טכנולוגיות, הפועלת בתחום ייצור ושווק מוצרים לניקוי וחיטוי מערכות מיזוג אוויר ביתי ומוסדי, סיימה לאחרונה לערוך סידרת בדיקות שטח לבחינת פעילות אנטימיקרוביאולוגית של המוצר החדש המשווק על ידה, טבליית Pan-Clean לטיפול במגשי מאיידים. הטבלייה הינה מוצר ייחודי למגשי הניקוז של מאיידים המונעת התפתחות עובשים ובקטריות הגורמות לזיהום האוויר הנפלט מהמזגן, סתימה של פתחי הניקוז והצפה של יחידות האיוד.
 
לפני                                                                      אחרי

עדי גור, סמנכ"ל השיווק בחברה, מספר כי הבדיקות נערכו במבנה מעבדות במוסד להשכלה גבוהה בארץ, בו נוצרה תופעה של התפתחות ביולוגית מהירה של עובשים, בקטריות וחיידקים אשר הופיעו והתרבו במהירות במגשי יחידות הפנקול-יוניט (מפוח נחשון) וגרמו לסתימת ניקוזי המגשים שהביא להצפה וגלישה של מי האיוד מהמגשים וגרמו לנזקים לקירות המיבנה, קצרים חשמליים ובעיות של ריחות רעים אשר נפלטו כתוצאה מהתפתחות הבקטריות במגשים.

בדיקות השטח שנערכו כללו הנחה של טבליה בכל אחת ממגשי היחידות תוך פעילות שוטפת ורגילה של המערכות ומעקב שוטף אחר ההתפתחות הביולוגית במגשים. כחודש ימים לאחר הנחת הטבליות נראה בברור כי כל הפעילות הביולוגית שהיתה קיימת נעלמה לחלוטין, ולאורך כל תקופת הניסוי לא נרשמה קריאה אחת להצפה של מגש פנקול-יוניט בו הנחה טבליה.

טבליות ה-Pan-Clean המשווקות על ידי חברת א. גור טכנולוגיות מאושרות לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה של ארצות הברית (EPA), הוכחו מעבדתית כמונעות התפתחות ביולוגית (מופיעה כג'לי סמיך) המזיקה ומסוכנת לבריאות במגשי הקליטה של יחידות מיזוג אוויר, מונעות ומחסלות עד 99% מהתפתחותם של חידקי הליגיונלה (Legionella Pheumophila), סלמונלה (Salmonella Typhii Bacteria), עובשים, בקטריות לסוגיהן ומזיקים נוספים הגורמים להתפתחות תסמונת הבניין החולה.

התבליות מכילות הינהיביטורים מיוחדים למניעת התפתחות קורוזיה במגשים ומונעות סתימה של ניקוזי המגשים הנגרמת מהתפתחות ביולוגית (ג'לי). הטבליות יוצגו בתערוכת ישראכם אשר תתקיים בתאריכים 22-24.2.2011 בגני התערוכה בביתן החברה מס' 176 בבניין מס' 1.
למידע נוסף: 03-6492053


פי.סי.חץ