חברת ג.ו.קירור מקימה יחידות קירור עבור ת.מ.מ - תעשיות מזון מטוסים בע

חברת ג.ו.קירור מקימה יחידות קירור עבור ת.מ.מ - תעשיות מזון מטוסים בע"מ

חברת ג.ו.קירור, המובילות בתחום התחזוקה, טיפול ובניית מערכות קירור גדולות, הקימה עבור ת.מ.מ, במסגרת התחזוקה השוטפת, יחידות קירור חדשות, יחידות אשר הביאו לחסכון ניכר בעלויות האנרגיה.

ג.ו.קירור מעניקה מזה 6 שנים שירותי אחזקה למערכות הקירור של ת.מ.מ - תעשיות מזון מטוסים (נתב"ג) בע"מ. מאז נחתם החוזה ביצעה חברת ג.ו.קירור שורה של חידושים ועבודות אשר ייעלו את תפוקת מערכות הקירור והביאו להרחבת פעילותה, כל זאת לצד התייעלות כלכלית וחיסכון בהוצאות החשמל והאנרגיה.

במסגרת תהליכי השבחת המערכות טיפלה ג.ו.קירור בשיפור נצילות המעבים, הסבת מערכות פיקוד למכולות ימיות, הקמת יחידות קירור נוספות, חידוש מערכת קירור ופיקוד לחדרי קירור, טיפול במכונות קרח, התאמות מערכות קירור למדחסים הרמתים וכן התאמת מערכות לגז ירוק.

לדברי סלביק גרויסמן, הבעלים של חברת ג.ו.קירור, "התוכניות המשותפות של ת.מ.מ וג.ו.קירור הן להמשיך בתהליך ההשבחה של מערכות קירור על מנת לסייע לת.מ.מ להגדיל את היקף פעילותה ולחזק את יתרונה האיכותי בתחום".

סלביק גרויסמן, 43, עלה ממולדובה ב-1991. טכנאי קירור עם ניסיון של 28 שנה. בשנת 1992 התחיל לעבוד בחברת מערכות קירור גדולה וכעבור 3 שנים פתח עסק משלו. עם השנים צבר ניסיון רב ופיתח שיטות טיפול ייחודיות, הממוקדות במציאת פתרונות לבעיות יסוד ובשנת 2001 השיק את חברת ג.ו קירור.

בין לקוחות החברה: מאפיות – ברמן, אנג'ל, דגנית, פילסברי, מעדני בר, גידרון, ארומה-מפעל ראשי של הלחמים, עוף ברכה-משחטה, מחלבות טרה, ד"ר ל"ק-מפעל, קיבוץ מעברות – מטרנה, פרימה, בונזו, מלון הילטון ת"א, טבע אשדוד, מפעלי פלסטיק ועוד.


פי.סי.חץ