תדיראן גרופ פתחה את עונת הקיץ בגני התערוכה

תדיראן גרופ פתחה את עונת הקיץ בגני התערוכה

יריית הפתיחה של תדיראן גרופ לקיץ 2011

 משה ממרוד, יו"ר ובעלי החברה, ובינה רזינובסקי, מנכל "תדיראן גרופ", אירחו לאחרונה שורה נכבדה של אח"מים ומוזמנים רבים במסגרת יריית הפתיחה של העונה החמה קרי עונת קייץ 2011.                         
בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב נקבצו ובאו שמואל פרנקל- מבית ההשקעות אפסילון, גבי לסט, יורם גאון, רפי פלד,איציק רווכברג - ראש עיריית רמת השרון, משה פרנסיס מבעליה של מסעדת אולימפיה המיתולוגית, ננסי ברנדס, אלונה ואלי ברקת - אלונה - הבעלים של קבוצת הפועל באר-שבע ובעלה אלי הבעלים של ד"ש אפקס, ניצה ויובל גביש, ראש החטיבה הבנקאית בדיסקונט, ישראלה שטיר ודרורית ורטהיים, לאה גלובוס ועוד כהנה וכהנה.   
        
כמו כן הגיעו לפרגן לחברת המזגנים הוותיקה שבבעלות קבוצת קריסטל, סמנכ"ל המכירות של חברת
GREE העולמית, סם צ'ן, מנהל מכירות אירופה בחברת ווירופל-אמנה, כריס אנדרוניקו, ועוד. הנוכחים אף פרגנו לרזינו בסקי, לשעבר מנכ"ל סיסקו ישראל, שתוך שנה בלבד הוליכה את תדיראן גרופ להישגים בלתי רגילים ולרווח. בינה אף נכללה ברשימת הנשים המשפיעות של ליידי גלובס. הדובדבן או הפתעת הערב נרשמה כאשר מורן ממרוד, בתו של משה ממרוד, שמשמשת כמנהלת מותגי הפרימיום בחברה, עלתה לבמה לשיר משותף עם הזמר דודו אהרון. ההתרגשות היתה כל כך גדולה שבסוף הערב אמר לה דודו אהרון שהוא ישמח לצרף אותה לצוותו כזמרת ליווי.

                                                                             


פי.סי.חץ