תדיראן גרופ חשפה את סדרת המזגנים החדשה לקיץ 2011

תדיראן גרופ חשפה את סדרת המזגנים החדשה לקיץ 2011

תדיראן גרופ מקדמת את קיץ 2011 עם חידושים בתחום האינוורטר

 חברת תדיראן גרופ, המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי חשמל פתרונות מיזוג אוויר, מקדמת את קיץ 2011 עם מותג המזגנים "תדיראן" בחידושים טכנולוגיים פורצי דרך בתחום מזגני האינוורטר, שיעזרו לעבור את העונה הלוהטת בנעימים.                         
COMFORT SYSTEM – מערכת שליטה ייחודית במיזוג מיני מרכזי, על טהרת הפיתוח והייצור הכחול-לבן, בלעדית לתדיראן. המערכת מאפשרת שליטה מלאה וישירה על כל מרכיבי המזגן, כולל על מדחס ה- TWIN ROTARYהמתקדם, מכל חדר בבית. מערכת זו היא הפתרון האידיאלי לבית הישראלי שבו כמות האנשים החולקים קורת גג משותפת משתנה חליפות ובשל כך גם צורכי המיזוג. המערכת משלבת נוחות מרבית בשימוש עם חיסכון בחשמל. שלושת החידושים מבטיחים לצרכן מזגן עם הביצועים האולטימטיביים: קירור וחימום במהירות, שמירה על טמפרטורה יציבה, פעולה שקטה וחיסכון מרבי בחשמל. 4 clean – למערכת 4 clean המיושמת במזגני Toshiba הינה, מערכת טיהור סינון והשבחת אויר מהמתקדמות מסוגה בעולם, למערכת שכבות סינון והשבחת אוויר שונות שכבה ראשונה  נועדה לסנן אבק,                                                                                    
שכבה נוספת מסייעת במניעת חמצון האוויר ע"י שכבת סינון
Anti Oxidant  המכיל פולי קפה, שכבתZeolite  מיוחדת מסייעת במניעה של ריחות של  עשן סיגריות גזי פליטה, שכבת ויטמין C מסיעת בשמירה על העור. מסנן "super sterilizer" מסנן אנטי ויראלי, אנטי בקטריאלי ואנטי אלרגני מיוחד המסיע בנטרול ווירוסים ע"י שלש שכבות:

 1. SASA תמצית במבוק לניטרול בקטריות ווירוסים חזקים במיוחד.

 2. Enzyme BIO  לוכד ומסיר מיני וירוסים בקטריות ועובש.

3. שכבת SUPER GINGKO תמצית מעץ ה-GINGKO המפורסם המפחית את הגורמים לאלרגיות.                                                                                                              
מתאים במיוחד לסובלים מאלרגיות בתקופת זו של פריחה
.                                           
בנוסף, פיתחה תדיראן פתרון למניעת בזבוז חשמל בדמות גלאי נוכחות חכם מזהה כאשר יוצאים מהחדר ולאחר זמן נתון מכבה את המזגן. חיסכון של מאות שקלים בשנה. הגלאי מתאים לכל מזגני תדיראן אמקור ו-
Toshiba ההתקנה פשוטה וידידותית. מתאים לכל סוגי החדרים והמוסדות, כפתור נטרול מיוחד לשומרי שבת.
יפעת קרני, סמנכ"ל אסטרטגיה ושיווק: "תדיראן עמדה מאז ומעולם בחזית הטכנולוגיה והציבה סטנדרטים חדשים בתחום מיזוג האוויר, מהמתקדמים בעולם. גם כיום, כשהאינוורטר הפך למילה הלוהטת בתחום, תדיראן מוכיחה שהיא מביאה את הטכנולוגיה המתקדמת לשיאים חדשים, לתועלת הצרכן".                                                                   


פי.סי.חץ