ביג אלקטריק השיקה את הסניף ה-19 באשדוד

ביג אלקטריק השיקה את הסניף ה-19 באשדוד

הסניף הוקם בהשקעה כוללת של 600 אלף שקל ומשתרע על שטח של 300 מ"ר

רשת ביג אלקטריק למוצרי חשמל ואלקטרוניקה השיקה לאחרונה את הסניף ה-19 של הרשת במתחם אלרוב סנטר באשדוד. הסניף הוקם בהשקעה כוללת של 600 אלף שקל ומשתרע על שטח של 300 מ"ר. המקום הושכר מחברת אלרוב השייכת לקבוצת אקירוב לתקופה שנתיים עם אופציה של 8 שנים, בעלות של 100 שקל למ"ר בתוספת דמי ניהול. 
רשת ביג אלקטריק הינה חלק מקבוצת "אלקטרו קובי" שהוקמה על ידי אליעזר קובי - יו"ר ובעלי הקבוצה, ופועלת מזה 60 שנה בענף החשמל והאלקטרוניקה. כיום מדווחת הקבוצה על מחזור מכירות של 200 מליון שקל בשנה. לרשת "ביג אלקטריק" 19 סניפים, והיא מתעתדת לפתוח עוד 4 סניפים עד סוף 2011 במתחם ביג בקריית שמונה, מתחם נצבא בחדרה, מתחם ביג בפרדס חנה ובמול 7 בבאר שבע. בימים אלו מתנהלים מגעים לפתיחת 3 סניפים נוספים, הצפויים להיפתח במודיעין, נצרת, וירושלים. 
בין המוצרים הפופולאריים שמציעה הקבוצה: מבחר מוצרי חשמל למטבח, דוגמת מקפיאים, מקררים, תנורים וקולטי אדים, מוצרי חשמל לבית ביניהם מזגנים, שואבי אבק, מוצרי ואלקטרוניקה דוגמת מסכים דקים LCD, LED רסיברים, מצלמות, מערכות סטריאו ועוד .
שלמה טולדנו, מנכ"ל הרשת, אמר כי "השקתו של הסניף החדש באשדוד ממשיכה את מגמתה של הרשת להתרחבות דרומה, עם נוכחות בכל המרכזים המסחריים המרכזיים. סניף זה מצטרף ל-18 הסניפים המצליחים של הרשת, המציעים לקהל הישראלי ליהנות ממחירים ללא תחרות של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, לצד מבצעים אטרקטיביים המתחלפים בכל חודש, וחוויית קנייה מתקדמת של מיטב המותגים הבינלאומיים". 
קבוצת אלקטרו קובי בע"מ נוסדה בשנת 1951, ומתמחה בסחר, שיווק וייבוא של מוצרי אלקטרוניקה וחשמל ממיטב החברות והמותגים בעולם, נחשבת לאחת מ-7 החברות המובילות בישראל. אלקטרו קובי בע"מ מחזיקה בשתי רשתות-בת, אלקטרו קובי וביג אלקטריק, המפעילות 18 סניפים ומעסיקות מעל 120 עובדים, לצד שיווק המוצרים במעל 100 קמעונאיות. לא במקרה מזוהה הקבוצה עם מקצוענות ומחויבות ללקוח: ב-60 שנות פעילותה מקפידה אלקטרו קובי בע"מ להשקיע את מירב המאמצים בהשקעה בהון אנושי ובמערכות המידע המתקדמות ביותר, וחרטה בראש סדר עדיפויותיה את המושג "הבטחה צרכנית".


פי.סי.חץ