טורנדו יצאה במבצע ענק: ההתקנה עלינו

טורנדו יצאה במבצע ענק: ההתקנה עלינו

הלקוח יקבל לביתו המחאה על סך 800 שקל בכפוף להמצאת חשבונית מקורית, תעודת אספקה מקורית וספח מקורי

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת טורנדו מציגה את סדרתLegend , סדרת המזגנים לחללים גדולים בדירוג אנרגטי A ו-B הממזגים בעוצמה שקטה במיוחד תוך חיסכון משמעותי בצריכת החשמל. הסדרה כוללת יכולות טכנולוגיות פורצות דרך, לצד מגוון יתרונות מתקדמות וחדשניות, כמו: פונקצית טורבו – המאפשרת במצב קירור הגעה לטמפרטורה הרצויה במהירות גבוהה במיוחד; follow me – חיישן העוקב אחר תנועותיך ומיקומך בחלל החדר ומתאים את הטמפרטורה המבוקשת לטמפרטורה במקום הימצאותך בחלל הממוזג; מערכת ניקוי עצמי ועוד שלל פתרונות חדשניים.
אסף גריס, מנהל השיווק של קבוצת טורנדו, מוסר כי המזגנים מסדרת LEGND הם פיתוח בלעדי של חברת טורנדו אשר מטרתו להציג לציבור בישראל את המזגן האיכותי והמתקדם ביותר למיזוג חללים גדולים, "המבצע הנוכחי נועד לתת ללקוחותינו להיחשף לטכנולוגיות מיזוג חדישות וליהנות מפתרונות יעילים ואפקטיביים למיזוג הבית".
במסגרת המבצע, על כל קניה של מזגן מסדרתLEGEND , יקבל הלקוח לביתו המחאה על סך 800 שקל, בכפוף להמצאת חשבונית מקורית, תעודת אספקה מקורית וספח מקורי של תעודת האחריות. במבצע משתתפים כל דגמי סדרת Legend והוא בתוקף עד 03.09.11 בכפוף לתקנון.


פי.סי.חץ