עכשיו אפשר למחזר קרר מהר יותר!

עכשיו אפשר למחזר קרר מהר יותר!

מכונת המיחזור TWIN TURBO מגיעה עם מעבה ומאוורר גדולים יותר ונותנת את הביצועים המהירים הקיימים במיחזור קרר

לאחר פיתוח של כ-3 שנים חברת MASTERCOOL יצרנית הכלים המובילה בעולם למיזוג אוויר וקירור, מציגה את מכונת המיחזור החדשה TWIN TURBO בעלת שתי בוכנות.
לאחר שהוכיחה חברת MASTERCOOL את מהימנותה של סדרת המכונות MC-69000-220 לקחה החברה צעד אחד קדימה והוסיפה את השיפורים הבאים: 
1. הגדלת המדחס (2 בוכנות) כדי לאפשר מקסימום קיבולת מיחזור באותו זמן נתון.
2. הפחיתה את משקל המכונה (11 ק"ג) ואת גודלה הפיזי כדי להקל על עבודת הטכנאים.
מכונת המיחזור TWIN TURBO החדשה מגיעה עם מעבה ומאוורר גדולים יותר ונותנת את הביצועים המהירים הקיימים במיחזור קרר. כמו מכונת המיחזור מסדרת MC-69200-220 המגיעה עם מערכת להפרדת שמן וסינון הגז, מגיעה מכונת המיחזור החדשה עם אותה מערכת ונותנת הספקים גבוהים יותר, הן במיחזור קרר בפזת גז והן במיחזור קרר בפזת נוזל.
מערכת סינון הגז והפרדת השמן נועדה לתת פיתרון טוב יותר בעת שמבצעים עבודת מיחזור מתוך מערכות קיימות, בהן יש חלקיקים לא רצויים של לכלוך או של שמן אותו אנחנו לא רוצים למחזר הן למיכל הרב פעמי (בלון מיחזור) והן למערכת לאחר תיקון או לאחר החלפת מדחס. לאחר מספר פעולות מיחזור רצוי להחליף את הפילטר דרייר (מסנן מייבש) על מנת לשמור על אורך חיים ארוך יותר של המכונה וניקיון הקרר הממוחזר.
למערכות גדולות יותר בהן יש צורך במפריד שמן ופילטר גדולים יותר, לביצוע המיחזור, חברת MASTERCOOL פיתחה ערכה נלוות ניידת שמתחברת בטור למכונת המיחזור – MC-69300-220 (שמגיעה ללא מפריד שמן ופילטר במקורה) ופועלת בדומה למערכת המיחזור בעלת רכיבי הפרדת השמן וסינון הקרר.
מכונת המיחזור TWIN TURBO החדשה יצרה מהפכה עם נתונים מרשימים של המדחס בעל שתי הבוכנות, הנותן ספיקות גבוהות ביותר: מיחזור קרר בפזת גז הינו 24 ק"ג/ש' ונתון מרשים אף יותר הוא מיחזור קרר בפזת נוזל שהינו 186 ק"ג/ש' ובפזת PUSH PULL 486 ק"ג/ש'. 
מכונת המיחזור החדשה מותאמת למיחזור כל סוגי הקררים ( CFC ,HCFC ,HFC) לרבות R410A. למכונה יש מתג הגנת לחץ גבוה המנתק את פעולת המדחס כאשר לחץ הדחיסה עולה מעל 550 פי.אס.איי (P.S.I), וכך שומר על אורך חיי המכונה.
מכונת המיחזור מגיעה עם בקבוקון פלסטיק לאיסוף השמן המלוכלך לאחר פעולת המיחזור ו- 2 שעונים גדולים לקריאה ברורה של לחצי היניקה והדחיסה בזמן פעולת המיחזור, כיסוי חזק וגמיש כדי לשמור על ברזי היניקה והדחיסה ולמנוע זעזועים ברכיבי החשמל השונים. שינוי נוסף במכונות אלו הינו שהמדחס החדש תוכנן לאפשרות שיפוצו במידת הצורך.
מכונת המיחזור TWIN TORBO החדשה של MASTERCOOL שוב מוכיחה שקידמה טכנולוגית זורמת בעורקי החברה וגורמת ללקוחות ליהנות ממכונת המיחזור בעלת הקיבולת הגבוהה ביותר מבין מכונות המיחזור הקיימות כיום בשוק.
לייעוץ ומידע נוסף: חברת אחים פולק 03-9191035


פי.סי.חץ