שואפים לשלמות

שואפים לשלמות

הדור הבא של מפוחי ה-Radical: חסכוני ושקט יותר מאי פעם

מילי ולק
כשנה לאחר ההשקה המוצלחת של מפוחי ה-Radical, שהציבו סטנדרטים גבוהים במיוחד של איכות, עמידות ונצילות אנרגטית, חושפת ebmpapst, יצרנית המפוחים המובילה בעולם, את הסדרה החדישה והמשופרת של המפוחים הרדיאליים המהפכניים בגדלים 250-133 מ"מ, שעתידים לחולל מהפכה נוספת בתחום. זרימת אוויר משופרת, מבנה ייחודי שאינו דורש הפעלה עם בית חלזוני, מנוע ייחודי העושה שימוש בטכנולוגיית ה-GreenTech האקולוגית ופורצת הדרך, הם רק חלק מהשינויים "הרדיקליים" שניתן למצוא במפוחים החדישים והייחודיים.
העיצוב החדשני של סדרת המפוחים המתקדמת, הכולל להבים מחומרים פלסטיים מרוכבים, המוטים לאחור בעיצוב אווירודינמי ייחודי ובנויים מ"חתיכה אחת", הוא תוצר של תהליך פיתוח מורכב ומתוכנן בקפידה של מהנדסי החברה, שנועד להתאים באופן מרבי לדרישות המשתמשים בענפי התעשייה השונים. מערכת נידוף החום החדשה מאפשרת פיזור אופטימאלי של האוויר הנכנס, מפחיתה באופן משמעותי את בזבוז האנרגיה ומייצרת שילוב ייחודי של נצילות אנרגטית גבוהה ביותר ורמות רעש נמוכות ומשופרות מאלו של המפוחים הרדיאליים הקודמים.
חידוש נוסף ומשמעותי שהופך את המפוחים הרדיאליים למתקדמים במיוחד הוא השימוש במנועי ה-EC, שזכו לחותמת האיכות של טכנולוגיית GreenTech ונחשבים לחסכוניים בהרבה בהשוואה למנועי ה-AC הקונבנציונאליים. מנועי ה-EC החדשים מוכנים להרכבה במידות זהות לאלה של מנועי הדור הישן, עובדה אשר מקלה על תהליך ההתקנה. החברה מציעה ללקוחותיה בחירה בין מנועי EC עם שתי מהירויות מובנות לבין מנוע משולב עם יחידת בקרה המושתת על משוב V0-10 או PWM.  השיפורים המוצעים בסדרת המפוחים החדשה, לצד הקלות שבהליך ההתקנה, מאפשר ללקוחותיה מסביב לעולם, בענפי התעשייה השונים, שכבר משתמשים במפוחי ה-AC, ליהנות מהיתרונות הבולטים שמציעים מפוחי הדור החדש של החברה, לרבות חיסכון בעלויות ושמירה על הסביבה.
המפוחים הרדיאליים החדשים מותאמים לשימוש במגוון רחב של יישומים ואפליקציות בתעשיית האוורור, הקירור ומיזוג האוויר, אוורור ארונות פיקוד ושליטה, יחידות טיפול באוויר וכן ייעודיים בשימוש במכונות צילום דיגיטאליות ובאוורור משאבות חום, ארונות תקשורת וחשמל.

היתרונות הבולטים של סדרת המפוחים החדשה

יעילות גבוהה במיוחד הודות לעיצוב אווירודינמי משופר ושימוש במנועי ה-EC. 
רמות רעש נמוכות ביותר הודות לזרימת אוויר אופטימאלית דרך מאיץ המפוח. 
המפוחים הקומפקטיים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק, עם אפשרות בחירה והחלפה ביןEC  ל-AC.
אפשרות לבחירה בין בקרה רצופה לבין מנוע עם שתי דרגות מהירות מובנות.
המפוחים עומדים בכל התקנים האירופיים העתידיים בתחום היעילות והנצילות האנרגטית – ErP.
מבנה מאסיבי ללא כל צורך בתחזוקה.
לחץ סטטי גבוה. 
סדרת המפוחים הרדיאליים החדישה, המתקדמת והחסכונית מבית ebmpapst משווקת בישראל באופן בלעדי על ידי חברת "אחים פולק", לצד פתרונות אוורור נוספים המציעים חיסכון משמעותי באנרגיה ונעזרים בטכנולוגיות EC מתקדמות וידידותיות לסביבה. 
*הכותב הנו מנהל מחלקת אוורור בחברה אחים פולק. לייעוץ מקצועי ולהזמנה ניתן ליצור קשר עם אנשי המכירות של החברה בטלפון 03-910335.  


פי.סי.חץ