יעילות מקסימאלית

יעילות מקסימאלית

הטבע משמר אנרגיה ואנחנו חוסכים אנרגיה עם ECblue

דני פכר
אנחנו, בדיין מוצרי מוצרי קירור בע"מ, טורחים ועמלים סביב השעון, כדי להביא לענף הקירור ומיזוג האוויר מוצרים יעילים יותר, החוסכים באנרגיה ותורמים לשמירת הסביבה ואיכותה.
בשנים האחרונות, עם הגברת המודעות ל"סביבה ירוקה", פעלנו רבות ונמשיך לפעול גם בעתיד, להבאת מוצרים טכנולוגיים מהמתקדמים בעולם, לשם שמירה על הסביבה. כאלה הם המפוחים החדשנים מסדרת ECBlue של חברתZIEHL ABEGG  הגרמנית.  

ECblue - סדרת המפוחים חוסכי האנרגיה 

החל מאמצע שנות השמונים מהווה ZIEHL ABEGG חלוצה במחקר, פיתוח וייצור של מפוחי EC חסכניים בצריכת החשמל (מנוע זרם ישר המצויד במשנה מהירות אינטגראלי פנימי), בעלי רוטור חיצוני (external rotor motor). כמעט 30 שנים לאחר מכן, בתחילת העשור הנוכחי, נפתח עידן חדש בטכנולוגיית EC: ECblue.
ECblue הינו הדור השלישי של מפוחים בטכנולוגיית EC מבית ZIEHL ABEGG גרמניה, המציבים סטנדרטים פורצי דרך בבקרה, יעילות ואמינות של מפוחים ציריים וצנטריפוגליים למערכות קירור ומיזוג אוויר. השיקולים המנחים את צוות המפתחים היו: מוצר קומפקטי, פורץ דרך טכנולוגית ועם זאת פשוט וידידותי למשתמש. 

יעילות מקסימאלית - צריכת הספק מינימאלית

בימים אלו חיסכון בחשמל חשוב במיוחד, כאשר הדרישה העולמית לאספקת חשמל גוברת תוך שינויים אקלימיים קיצוניים. המפוחים בטכנולוגיית ECblue יקטינו משמעותית את הוצאות צריכת החשמל של מערכות הקירור והמיזוג, תוך שיפור באיכות הסביבה שלנו. בסופו של דבר האנרגיה הנקייה ביותר הינה זאת שנחסוך!

יש על מי לסמוך, אפשר לישון בשקט - ECblue 

המפוחים מסדרת ECblue, חוסכי האנרגיה, נבדקו בתנאים קיצוניים ומחמירים ועברו בהצלחה מרשימה: בדיקות הרעדה וזעזועים, עומס קבוע תחת תנאי טמפרטורה קיצוניים ובדיקות באווירה מליחה. כל מפוח נבדק במהלך הייצור ובסופו בדיקות איכות מחמירות המבטיחות 100% איכות ואמינות מבית  ZIEHL-ABEGG גרמניה.

פשטות ושלמות הנדסית  

בפעם הראשונה בתעשייה, מפוחי  ECblueמסדרת EC זמינים למשתמש עם חיווי פשוט וברור. כל המפוחים מכילים יחידת בקרה אלקטרונית בסיסית אשר מספקת פיתרונות מהמעלה הראשונה לכ-90%  מהיישומים בתעשייה.

נשמח להציע הרבה יותר...  

בעזרת המבנה המודולארי של יחידות הבקרה במפוחים, אפשר לשדרג/להרחיב את לוגיקת הבקרה, ע"י תוספת של המודול המבוקש. כל מודול יכול לקבל הגדרות לוגיות מדויקות המתאימות לדרישות הפעולה/בקרה של המפוח המסוים, כך שלמעשה מפוחי ECblue  יפעלו בדיוק כפי שנדרש. אם במהלך הפעלה/הרצה של המערכת מסתבר שאופיין הבקרה הנדרש שונה מאשר הוגדר מראש, אין כל בעיה להוסיף או להחליף את מודול הבקרה בקליק אחד,  מיידית בשטח. 

הסטנדרט החדש- תכנות אלחוטי

תוך כדי התכנון הפונקציונאלי של מערכת הבקרה, לקחו מהנדסי ZIEHL-ABEGG את הפיתוח צעד אחד קדימה. מהיום אין צורך לחבר תכנת חוטי כדי לתכנת את הבקר: תכנת אלחוטי המופעל באמצעות גלי רדיו, ישמש לתיכנות וקריאה של כל הפרמטרים בבקר, וזאת ללא צורך לפתוח אפילו את קופסת החיבורים. התכנת האלחוטי משמש גם לאבחון תקלות בשטח.

מבט (לבקרה) ממעוף הציפור

LED אדום הממוקם במעגל הבקרה (בקופסת החשמל), הנראה דרך חלון צפייה, מסמן כל העת את תנאי הפעולה של המפוח. כך ניתן לדעת, בכל עת וללא חיבור כל אמצעי חיצוני בעזרת קודי הבהוב קבועים, את מצב הבקרה ותנאי הפעולה של המפוח.  

כשהטבע פוגש את הטכנולוגיה

כיצרן המוביל בעולם בייצור מנועים מפוחים ומערכות בקרה למנועים, ZIEHL-ABEGG גרמניה מחויב כל העת לשפר את יעילות מוצריו. מקורות חומרי הגלם בעולם הולכים ומתדלדלים, והיום יותר מתמיד חובה עלינו לצמצם את השימוש במשאבי הטבע אל מול התופעה הכלל עולמית של צריכת אנרגיה הולכת וגדלה. תוצאות השימוש הבזבזני והלא מבוקר של משאבי הטבע, ברורות היום מתמיד: תנאי האקלים שלנו משתנים במהרה והסיכון לשואה סביבתית גובר.
מנועים ומפוחים מסדרת ECblue, המשולבים בכנפיים בעלות פרופיל כנף ינשוף, תורמים לשיפור הביצועים והגדלת היעילות של מערכות קירור, מיזוג אויר ואוורור תעשייתי. החיסכון בעלויות הפעולה של המפוחים מעלה את יעילות המערכת כולה. כתוצאה מכך, האנרגיה הנקייה ביותר היא זאת שנחסכה ולא יוצרה כלל!
ב- ZIEHL-ABEGG משקיעים כבר שנים רבות במחקר של תופעות טבע ושילובם בפיתוחים טכנולוגיים מתקדמים. בטבע אנרגיה נצרכת רק כאשר היא נדרשת. כך גם סדרת מנועי ה- EC צורכת רק את כמות האנרגיה הנדרשת! מבנה המנוע החדשני, שפותח מחומרים איכותיים, משולב בטכנולוגיית מנועי DC מתקדמת, מבטיח מפוח חסכני באנרגיה ובעל ערכי יעילות של למעלה מ-90%!
בדוק אתECblue  ותשתכנע בתוצאות!
 אנו  בדיין מבטיחים לכם נובמבר "ירוק" באקלימה 2011!
*הכותב הנו מהנדס חברת דיין מוצרי קירור בע"מ, למידע נוסף 03-5599550


פי.סי.חץ