עוד זכייה מחומשת למזגני אלקטרה במבחן של המדינה

עוד זכייה מחומשת למזגני אלקטרה במבחן של המדינה

בענף השירות הטוב ביותר נבחר שוב השירות של אלקטרה למקום הראשון, בפעם התשיעית ברציפות

מזגני אלקטרה זכו פעם נוספת זכייה מחומשת- בפעם ה-11 ברציפות, כמזגן הטוב והמתקדם ביותר וגם כמזגן הטוב והמתקדם ביותר בישראל במסגרת "המבחן של המדינה". בנוסף, זוהי הפעם החמישית שאלקטרה נבחר גם כמזגן המועדף ביותר בעת רכישת מזגן חדש.
בענף השירות הטוב ביותר נבחר שוב השירות של אלקטרה למקום הראשון, בפעם התשיעית ברציפות. סקר על השירות למזגן קבע בפעם החמישית כי אלקטרה היא גם חברת המזגנים הנותנת את השירות הטוב ביותר למזגן. סך הכל כל מדובר בהישג מרשים של 5 זכיות לחברת אלקטרה, זכייה מחומשת פעם חמישית ברציפות.
"לא זו בלבד שהצרכן הישראלי בוחר במזגני אלקטרה פעם אחר פעם ברציפות כמזגנים הטובים והנמכרים ביותר בארץ, תוצאות הסקרים הולכים ומשתפרים בכל פעם והפערים בין בין אלקטרה למתחרים הולכים ומתרחבים", ציין יגיל וויט, סמנכ"ל ומנהל חטיבת אלקטרה.
וויט הוסיף כי אלקטרה היא חברה ישראלית בעלת וותק וניסיון של 60 שנה במיזוג אוויר, המתמחה בייצור ושיווק מזגנים. "כדי לייצר מזגנים צריך להבין בתחום, צריך להיות מקצוען. אנו באלקטרה מפתחים את המוצר החל מהרעיון, דרך תהליך הייצור ועד למתן השירות. אלקטרה היא 'האבא והאימא' של המוצר, היא האחראית והצרכן יודע זאת ורוכש מזגן של אלקטרה בשקט ובביטחון".
רשת ענק המזגנים נבחרה שוב, בפעם ה-21 ברציפות, כרשת השיווק וההתקנה למזגני אוויר הטובה והמקצועית ביותר. עופר מגן, מנהל הלקוחות של הרשת, מסר שהזכייה היא אות כבוד וכי להצלחה גורמים רבים: "רשת ענק המזגנים מספקת את כל מגוון המזגנים שיש היום בשוק הישראלי, עושה שימוש בחומרי התקנה האיכותיים ביותר ומעניקה ללקוחותיה 5 שנות אחריות מתוך אמונה שלמה במוצר ובעובדי הרשת... אנו גאים על הזכייה ומתחייבים להמשיך להעניק שירות מצוין לכל לקוחותינו גם בשנים הבאות". 
רשת מחסני חשמל נבחרה פעם נוספת, בפעם ה-20 ברציפות, כרשת הזולה והמשתלמת ביותר בארץ למוצרי חשמל. בנוסף, גם בסקר שבדק מהי הרשת למכירת מוצרי חשמל האיכותית והאמינה ביותר, נבחרה הרשת למקום הראשון בפעם השלישית.
אלקטרה רשמה זכייה נוספת בקטגוריית שביעות רצון מתנורי בישול ואפייה, ואילו שני מותגים של תדיראן גרופ נבחרו בסקרים חדשים למקומות ראשונים: אמקור נבחר כמקרר הטוב ביותר וקריסטל היא מכונת הכביסה עם פתח עליון הכי טובה ומתקדמת.
"המבחן של המדינה" הנו מבחן הכדאיות והאיכות הגדול והאמין ביותר בישראל. על המחקר ועריכת הסקרים מופקד מכון גיאוקרטוגרפיה בראשות אבי ורינה דגני.


פי.סי.חץ