מיצובישי מציעה איסוף חינם של מערכות מיזוג למחזור

מיצובישי מציעה איסוף חינם של מערכות מיזוג למחזור

תוכנית המיחזור הייחודית נועדה למקסם את כמות חומרי הגלם שתמוחזר במהלך מיחזור המזגנים

חברת מיצובישי אלקטריק חברה לאחרונה לתאגיד המחזור הבריטי אוברטון כדי להציע ללקוחותיה איסוף חינם של ציוד מיזוג אוויר המיועד למיחזור. תוכנית המיחזור הייחודית נועדה למקסם את כמות חומרי הגלם שתמוחזר במהלך מיחזור המזגנים, ולהבטיח את חזרתם לשרשרת הייצור. המבצע המיוחד כולל גם את שאיבת נוזלי הקירור מחוץ למזגנים.
אוברטון מצדה, התחייבה לאסוף במסגרת היוזמה הייחודית כל סוג של מזגן וציוד קירור ומיזוג ללא קשר לשם המותג, כל עוד מדובר במזגנים שבבעלות לקוחותיה הפרטיים והעסקיים של מיצובישי. תהליך המיחזור המיוחד יאפשר את מיחוזרם של כ-99% מחומרי הגלם המצויים בתוך המזגנים, וכאמור, חומרים שניתן יהיה להשמישם מחדש יושבו אל קו הייצור.
"מיחזור הוא אחד מנושאי הליבה אליהם התאגיד שלנו מחויב ומהווה חלק בלתי נפרד מהפילוסופיה העסקית הירוקה שלנו", הבהירה דבי ריב, מנהל מחלקת השיווק בחטיבת מיזוג האוויר של מיצובישי באנגליה. 
"לקוחות רבים הביעו עניין בתוכנית המחזור החדשה, ואנו מאמינים שזהו הצעד המתבקש עבור יצרן שלוקח אחריות כמונו. מה גם שמדובר במהלך כלכלי לכל דבר", הוסיפה ריב וציינה כי אוברטון דואגת להעביר למיצובישי את אותם חומרי גלם וחלקים ברי שימוש לטובת שימוש חוזר.


פי.סי.חץ