טושיבה משיקה את המזגנים הראשונים בעולם הנשלטים באמצעות קול

טושיבה משיקה את המזגנים הראשונים בעולם הנשלטים באמצעות קול

הזיהוי הקולי הוטמע בזיכרון של 21 פונקציות ומורכב מ-26 מילים ביניהן חימום, טיימר והפסק

טושיבה הכריזה על השקת 13 דגמים חדשים מסדרת Daiseikai Voice NDR, סדרת המזגנים הראשונה בעולם מונחת קול, המיועדת למגזר הביתי.
המזגנים החדשים ניתנים להפעלה באמצעות הוראות קוליות, הודות לטכנולוגיה חכמה השולחת הוראות הפעלה באמצעות זיהוי קולי עקב פיתוח חדש לזיהוי קבצי קול המזהה את ההוראות הללו ומשגר אותן ליחידה החיצונית בעזרת מערכת תקשורת אינפרה אדום. הזיהוי הקולי הוטמע בזיכרון של 21 פונקציות ומורכב מ-26 מילים ביניהן חימום, טיימר והפסק. אם לדוגמא יאמר המשתמש "Setsuden" (חסכון באנרגיה ביפנית), תעבור היחידה החיצונית למצב תפעולי במסגרתו תיחסך כ-45% מצריכת החשמל בזמן הפעלה שגרתית.
הנצילות האנרגטית של הסדרה החדשה הועלתה, בנוסף, באמצעות התקנת מדחס כפול חדש הפועל במוד הקרוי ‘Breezy cool’, מצב שאינו מאפשר שימוש בחשמל של מעבר ל-45 ואט ואשר נחשב לחסכוני ביותר בשוק.
ההפעלה באמצעות הוראות קול, נוחה במיוחד בעת חשכה וכשקשה לראות את השלט, וכמובן כשידי המשתמשים עמוסות ואינן פנויות. מה גם שהתפעול של הטכנולוגיה החדשה מאוד קל להפעלה, אם באמצעות לחיצה על כפתור ההתחלה או באמצעות מחיאת כפיים שלוש פעמים ברציפות. ראוי לציין כי השלט החכם זקוק לזרם חשמלי נמוך למדי וכי הסוללות מחזיקות זמן רב יחסית. 


פי.סי.חץ