פרסקולד השקיעה 4 מיליון אירו בפיתוח והרחבת המפעל

פרסקולד השקיעה 4 מיליון אירו בפיתוח והרחבת המפעל

מהלך שכולל פיתוח של מדחסי HFO המתווספים למדחסי ה-HC ו-CO2 הקיימים

יצרנית המדחסים, פרסקולד, השקיעה 4 מיליון אירו בפיתוח והרחבת המפעל שלה, מהלך שכולל פיתוח של מדחסי HFO  המתווספים למדחסי ה-HC ו- CO2 הקיימים.
יצרנית המדחסים האיטלקית מתכננת להרחיב את כושר הייצור שלה ולהאיץ את ההשקה של המדחסים החדשים וטכנולוגיה נלווה, כולל הדור החדש של מדחסי ה- HFO המשודרגים.
ההשקעה והפיתוח עולים בקנה אחד עם חגיגות ה-75 להיווסדה של פרסקולד השנה, וחלק בלתי נפרד מההתרחבות של החברה בשוק האירופי ובכלל. ראוי לציין כי המהלך כולל השקעה בהקמת מערכות ייצור רובוטיות ומערכי בדיקה אוטומטיים במפעל פרסקולד צפונית מערבית למילאנו.
"זהו פרויקט גדול עם מספר רב של שלבים - כולל השקעה במפעלת והשלמת הטרנספורמציה של תהליך הייצור, החל משלב התכנון, דרך מחקר ופיתוח  ועד לייצור והשקת המוצר", אמר ג'וזפה גאלי, מנכ"ל פרסקולד.
פרסקולד השיקה לאחרונה סדרה חדשה של מוצרים וחידושים טכנולוגיים כולל מדחסים בורגיים למזגני אינוורטר, בעלי נצילות אנרגטית גבוהה ובעלי קשת רחבה של מהירויות. במקביל, בעקבות ההצלחה שנחלו הניסויים המוקדמים, החלה החברה בהפצת מדחסים מבוססי קרר R1234ze אשר מיועדים לשימוש בצ'ילרים של רשת שיווק מובילה בבריטניה.
"הלקוח הסופי דורש כיום אלטרנטיבה בטוחה ויעילה המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת ואשר הוכיחה את עצמה, ואת הפתרונות הללו בדיוק אנחנו מספקים לו", הבהיר גאלי.


פי.סי.חץ