חדש: שסתומי התפשטות תרמוסטטיים בעלי דיזה מתחלפת

חדש: שסתומי התפשטות תרמוסטטיים בעלי דיזה מתחלפת

סדרת השסתומים החדשה מאפשרת טווחי עבודה של בין 15 עד 40- מעלות צלזיוס

חברת Parker-Sporlan, יצרנית הציוד האמריקנית המובילה למערכות קירור ומיזוג אוויר, השיקה את סדרת 8J, סדרה חדשה ואיכותית ביותר של שסתומי התפשטות, לשילוב מנצח בין יעילות, פונקציונאליות ונוחות השימוש למשתמש.
השסתומים החדשים הינם שסתומים תרמוסטטיים הכוללים דיזה שניתן להחליפה, מתוך מבחר של 8 גדלים שונים בהתאם לדרישות המשתמש, וכן מאפשרים כיוונון שיחון. השסתומים מותאמים לשימוש עם קררים מסוג ,R404A ,R507 R502, R402A, R402B. 
סדרת השסתומים החדשה מאפשרת טווחי עבודה של בין 15 מעלות עד 40- מעלות צלזיוס עם טמפרטורת רגש מקסימאלית של 100 מעלות. לחץ העבודה המקסימאלי של השסתומים הינו 34 באר. 
ניתן להזמין את השסתומים עם יציאות הברגה או הלחמה והחומרים מהם בנוי השסתום עמידים לאורך שנים. ראש השסתום עשוי נירוסטה וגוף השיחון עשוי מנחושת.
לפניכם טבלה מרכזת עם נתונים טכניים של דגמי שסתומי ההתפשטות החדישים מסדרת J8 האיכותית המתאימים לשימוש עם קררים מסוג R404A ו-R507:השסתומים החדשים והאיכותיים משווקים בישראל באופן בלעדי על-ידי חברת אחים פולק, המציעה ללקוחותיה מבחר עשיר, מגוון ואיכותי ביותר של ציוד ואביזרי בקרה למערכות קירור, מבית היצרניות הטובות בעולם. 
לפרטים נוספים ולייעוץ מקצועי, ניתן לפנות לאנשי המכירות המנוסים של החברה בטלפון 03-9191035 או לבקר באתר החברה בכתובת www.polak.co.il.


פי.סי.חץ