מאה סיבות להצטייד בכלי העבודה של IMPERIAL

מאה סיבות להצטייד בכלי העבודה של IMPERIAL

חברת הכלים המובילה בתחומה חוגגת למעלה מ-100 שנות מצוינות

חברת הכלים המובילה בתחומה חוגגת למעלה מ-100 שנות מצוינות, ולקוחות חברת אחים פולק, היבואנית הבלעדית בישראל, נהנים מהטבות ייחודיות לרכישת כלי העבודה מהם נהנים אלפי אנשי מקצוע, נותני שירות ומנהלי אחזקה בענפי התעשייה השונים מסביב לעולם.
ההיסטוריה העשירה של חברת Imperial האמריקנית, יצרנית ציוד וכלי עבודה מובילה, החלה אי-שם בשנת 1905, כאשר ארבעה ממייסדיה החלו לפתח כלים לתחום המיזוג האוויר והקירור, כחלק מעיסוקם בעיצוב כלי רכב וסירות. באותם שנים, שמם ופועלם של ארבעת המייסדים הלך לפניהם והם נודעו לכל בשם "המומחים לפליז". 
העיצוב הייחודי של כלי העבודה שפיתחו הארבעה עוד בימיה הראשונים של החברה נודעו בנוחות השימוש שלהם ובתרומה הייחודית שלהם לשיפור אופן ביצוע העבודה והעניקו למשתמשים בהם יכולות משופרות של דיוק ויעילות שטרם נראו כדוגמתם. עם השנים וככל שהחברה צברה ניסיון והתמחתה בתחום, החלה החברה האמריקנית לרשום פטנטים על כלי העבודה שפיתחה בענף הקירור ומיזוג האוויר וכבר בשנת 1917, 12 שנים בלבד לאחר היווסדה, רשמה החברה פטנט ראשון בתחום. 
במרוצת השנים שיכללה החברה את יכולותיה גם בתחומים נוספים והחלה לפתח כלי עבודה מתקדמים, איכותיים וייחודיים בסטנדרטים גבוהים במיוחד גם עבור אנשי המקצוע ונותני השירותים בענפי הבנייה, התקשורת, החשמל, התעופה, התחבורה, הרכב וככל שחלף הזמן, התווספו מספר רב של כלי עבודה מתקדמים, בהם משתמשים אלפי לקוחות החברה מסביב לעולם, כגון: כלים לצנרת נחושת ופלדה, ציוד מתקדם לריתוך, חיתוך, הלחמה ועוד. 
בשנת 1961 רשמה החברה האמריקנית הישג נוסף כאשר התמזגה עם חברת EASTMAN, יצרנית מובילה לחיבורי צנרת פנאומטיים. מהלך זה הוביל לגידול ניכר בפעילות העסקית של החברה לצד רכישת ידע מקצועי וניסיון בתחום שהיווה עבור החברה בסיס חיובי ביותר לצמיחה והתפשטות. הליך זה הוא הראשון מני רבים וכיום החברה מאגדת בתוכה מספר חברות מובילות בתחומן, דוגמת MILBAR, המתמחה בייצור כלי עבודה לבטיחות ובאבטחת כלים כבדים עבור הצבא והממשל האמריקני. 
מאז הפכה Imperial לחותמת איכות בכל הנוגע לציוד וכלי עבודה והיא ידועה כחברה מובילה בפיתוח וייצור כלים מהימנים, יעילים ואיכותיים ביותר, לרבות כלי עבודה ידניים ההופכים את העבודה לקלה ונוחה ביותר. בין כלי העבודה האיכותיים והאמינים שמספקת החברה ניתן למנות את סעפות השעונים האיכותיות המוצעות לאנשי המקצוע בתחום מיזוג האוויר, חיבורים מהירים, מכופפי צנרת,  מכשירי קונוס והרחבה, מגוון רחב של חותכי צנרת בגדלים וסוגים שונים, מפתחות רינג ועוד. 
את כלי העבודה האיכותיים של Imperial ניתן להשיג בישראל באופן בלעדי על-ידי חברת אחים פולק, המייצגת את  Imperial למעלה מ-40 שנה, ומציעה ללקוחותיה מגוון עשיר ואיכותי של מוצרים הנושאים את חותמת האיכות של היצרניות המובילות בעולם בתחום כלי העבודה. 
במהלך החודש הקרוב תצא חברת אחים פולק בשורה של מבצעים אטרקטיביים והטבות בלעדיות לרכישת כלי Imperial. לפרטים נוספים, לייעוץ מקצועי ולהזמנה ניתן לפנות לאנשי המכירות של החברה בטלפון 03-9191035  או לבקר באתר החברה בכתובת www.polak.co.il


פי.סי.חץ