פנסוניק הציגה סדרות מזגנים חדשות למגזר הביתי והמסחרי

פנסוניק הציגה סדרות מזגנים חדשות למגזר הביתי והמסחרי

11 דגמי המזגנים המפוצלים החדשים מצוידים בסנסורים חכמים מטכנולוגיית ECONAVI

חברת פנסוניק הציגה לאחרונה במומבאי, הודו, את הדגמים החדשים שלה לשנת 2012 וביניהם סדרות מזגנים לתחום הביתי, כולל סדרת מזגנים מפוצלים ומערכות מיזוג וקירור לתחום המסחרי.
11 דגמי המזגנים המפוצלים החדשים מצוידים בסנסורים חכמים מטכנולוגיית ECONAVI אשר מתוכנתים לאתר מיקומם של בני אדם, רמת הפעילות בחלל הממוזג, יציאה מהחדר ועוצמת השמש בחדר, ובכך לספק חיסכון באנרגיה, מבלי להתפשר על נוחות המשתמשים. המזגנים, שמחירם נע בין 17 אלף ל-60 אלף רופי, באים בארבעה צבעים: לבן, אדום, אפור כהה וחום כהה. בנוסף, מציעה החברה 16 דגמים חדשים של מערכות VRF המציעות פתרון מיזוג וקירור מלא לקשת רחבה של צרכנים בתחום העסקי והמסחרי.
"המזגנים החדשים המבוססים על טכנולוגיית ECONAVI שרק הולכת ומשתבחת עם הזמן, עולים בקנה אחד עם החזון והמטרה שלנו להפוך למותג מוכר בקרב כל משקי הבית בענף מוצרי צריכה בני קיימא בהודו. ההשקה הנוכחית רק מחזקת את המחויבות שלנו לייצור פתרונות בעלי נצילות אנרגטית גבוהה וברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר עבור הלקוחות שלנו", הבהיר דייזו איטו (Daizo Ito), מנכ"ל פנסוניק הודו. איטו ציין בנוסף כי סל המוצרים החדש והמאוד מגוון של פנסוניק, יביא השנה להערכתו את פנסוניק לנתח שוק של 25 אחוז בתחום המזגנים המפוצלים בהודו.


פי.סי.חץ